Notice: Trying to get property of non-object in /plugins/system/modulesanywhere.php on line 149

Rozpoczynamy nowy sezon - Dni Otwarte pełne tańcaPrzed nami dwa niezwykłe dni. 36 godzin zajęć i wielu świetnych Instruktorów. Dni Otwarte to nie tylko trzy duże sale czekające na Ciebie, ale przede wszystkim instruktorzy którzy z otwartymi ramionami wprowadzą Was w świat tańca.

 

Nasza impreza ma przybliżyć wszystkim niezdecydowanym, czym jest taniec, jaką daje przyjemność i pozwala poznać wiele technik tanecznych w jednym czasie! Otrzymujemy wiele zapytań - "czy szkoła tańca jest dla mnie, jeśli nie umiem tańczyć?". Właśnie dla Was jesteśmy! Uczysz się, studiujesz, pracujesz? Znajdź wolną chwilę aby zadbać o siebie, swój wygląd, ruchy a przede wszystkim o swój komfort psychiczny. Spróbuj, a zobaczysz że taniec to nie tylko nauka kroków tanecznych...

Zostały jeszcze ostatnie miejsca na poszczególnych technikach – możesz się jeszcze zapisać! Patronat nad naszą imprezą objęła stacja radiowa Planeta FM, która u nas zagości.

Z ostatniej chwili – Mamy dla Was cenową niespodziankę:

Dla wszystkich, którzy zdecydują się wykupić miesięczny karnet na zajęcia 12 lub 13 września podczas Dni Otwartych, otrzymają 20% rabatu!!! (rabatu nie łączymy z innymi rabatami)

Dokładny grafik i opis imprezy - kliknij tutaj