Notice: Trying to get property of non-object in /plugins/system/modulesanywhere.php on line 149

Grafik na nowy sezon 2010/2011


grafik

 

Zaczynamy nowy sezon taneczny, a w nim wiele nowości i niespodzianek :)

Nasza dotychczasowa, bardzo doświadczona kadra instruktorka powiększyła się. W październiku pojawiają się zajęcia z nowymi instruktorami UDZ:

Po wakacyjnej przerwie wraca do nas również Vanil, który nie może się doczekać aż zacznie zajęcia: Tańcz jak Michael Jackson, Break Dance, Popping i Locking.

Zapraszmy na wszystkie zajęcia - od poziomu absolutnie dla początkujących aż po grupy zaawansowane.

 

Po wybraniu zajęć dokonaj rezerwacji on-line:

Zapisz się na zajęcia

Weryfikacja: Przepisz kod z obrazka

Imie i nazwisko*
E-mail*
Telefon*
Wybrane zajecia*
Data i Dzien tygodnia*
Godzina*
Dodatkowe informacje

Pola oznaczone * są wymagane
Dokonując zapisu on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Szkołę Tańca UDZ

Tooltip

 

Poniżej znajdziesz grafik zajęć, w których prowadzony jest nabór. Grafik podzielont jest na Taniec w Parach, Style Kobiece oraz Technki Streetowe i Sceniczne:

poniedziałek
17:00-18:00 LATIN SOLO
Karol Małek
PoczątkującyZbieramy zapisy!
nr zaj.2/12
17:00-18:00 HIP HOP Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu (poniedziałki i piątki).
Darek Wasiak
ŚredniDołącz
nr zaj.3/12
17:00-18:00 SHUFFLE DANCE Zajęcie odbywają się dwa razy w tygodniu (poniedziałki i środy).
Jacek Szufla Bednarek
PoczątkującyDołącz
17:00-18:00 SEXY DANCE
Sandra Wójt
PoczątkującyDołącz
nr zaj.9/12
18:05-19:05 HIP HOP Dnia 17 grudnia zajęcia nie odbędą się, chętne osoby zapraszamy na godzinę 17:00. Zajęcia dwa razy w tygodniu (pn. i pt.)
Darek Wasiak
ZaawansowanyDołącz
nr zaj.-
18:05-19:05 REGGAETON
Ola Dworakowska
PoczątkującyDołącz
nr zaj.3/12
18:05-19:05 TWERK
Gosia Kasińska
PoczątkującyDołącz
nr zaj.7/12
18:05-19:05 MODERN JAZZ Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu (poniedziałki i czwartki)
Natalia Kladziwa
PoczątkującyKurs trwa
19:10-20:10 BACHATA LADY STYLING Formacja Las Gatas. Zajęcia w dniu 17 grudnia nie odbędą się!
Mary Stępień
ŚredniDołącz
nr zaj.9/12
19:10-20:10 TWERK Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu (poniedziałki i środy)
Gosia Kasińska
ZaawansowanyZbieramy zapisy!
19:10-20:10 JAZZ  W dniu 17.12 zajęcia nie odbędą się! Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu (w poniedziałki i czwartki)
Natalia Kladziwa
ŚredniZbieramy zapisy!
19:10-20:10 BEYONCE STYLE
Katarzyna Sikorska
ŚredniKurs trwa
20:15-21:15 TANIEC UŻYTKOWY DLA PAR
Paweł Błaszczyk
PoczątkującyZbieramy zapisy!
nr zaj.4/8
20:15-21:15 BACHATA W dniu 17.12 zajęcia nie odbędą się!
Łukasz Wichulski, Mary Stępień
PoczątkującyDołącz
nr zaj.8/12
20:15-21:15 KIZOMBA
Michał Andryszczak, Magda Kosiorek
ŚredniDołącz
nr zaj.11/12
20:15-21:15 ROCK & ROLL + UMED Tańczy!
Michał Krawczyk, Sandra Grzempa
PoczątkującyDołącz
nr zaj.10/10
20:15-21:15 ROCK & ROLL Zajęcia startują 7 stycznia!
Michał Krawczyk, Sandra Grzempa
PoczątkującyZbieramy zapisy!
nr zaj.1/12
21:20-22:20 TANIEC TOWARZYSKI
Paweł Błaszczyk
ŚredniDołącz
21:20-22:20 TANIEC UŻYTKOWY DLA PAR Zajęcia startują 14 stycznia!
Michał Krawczyk, Sandra Grzempa
PoczątkującyZbieramy zapisy!
nr zaj.1/8
21:20-22:20 TANIEC UŻYTKOWY DLA PAR
Michał Krawczyk, Sandra Grzempa
PoczątkującyDołącz
nr zaj.7/8
21:20-22:20 SALSA RUEDA DE CASINO
Marek Janczyk, Agnieszka Sadowska
PoczątkującyDołącz
nr zaj.2/12
21:20-22:20 KIZOMBA
Magda Kosiorek, Michał Andryszczak
ZaawansowanyDołącz
nr zaj.11/12
 
wtorek
17:00-18:00 LATIN SOLO  Start zajęć 8 stycznia!
Paulina Ostrowska
PoczątkującyZbieramy zapisy!
nr zaj.1/12
17:00-18:00 DANCEHALL
Magda Mieczkowska
ŚredniKurs trwa
nr zaj.3/12
17:00-18:00 TANIEC WSPÓŁCZESNY Dołącz!
Daniel Michna
PoczątkującyDołącz
nr zaj.4/12
17:00-18:00 HIGH HEELS Dołącz!
Julianna Walczak
PoczątkującyDołącz
nr zaj.2/12
18:05-19:05 TANIEC UŻYTKOWY DLA PAR Zajęcia startują 8 stycznia!
Paulina Ostrowska
PoczątkującyZbieramy zapisy!
nr zaj.1/8
18:05-19:05 SALSA SOLO
Kacper Grubin
PoczątkującyDołącz
nr zaj.4/12
18:05-19:05 HIP HOP
Valentins Kileso
ŚredniDołącz
nr zaj.3/12
18:05-19:05 HIGH HEELS
Magda Mieczkowska
ŚredniDołącz
nr zaj.2/12
19:10-20:10 LATIN SOLO  Formacja GRUBY TEAM.
Kacper Grubin
ZaawansowanyKurs trwa
19:10-20:10 SALSA KUBAŃSKA
Kalina Paszyńska, Michał Andryszczak
ZaawansowanyDołącz
nr zaj.10/12
19:10-20:10 BACHATA
Mary Stępień , Łukasz Wichulski
ZaawansowanyDołącz
nr zaj.3/12
19:10-20:10 LINDY HOP
Zuzanna Bociąga, Piotr Marciniak
ZaawansowanyDołącz
nr zaj.1/12
20:15-21:15 SALSA KUBAŃSKA
Marek Janczyk, Agnieszka Sadowska
PoczątkującyDołącz
nr zaj.3/12
20:15-21:15 BACHATA DOMINICANA
Jonal Adrian Escobar Paez, Kasia Królak
ŚredniDołącz
nr zaj.2/12
20:15-21:15 KIZOMBA
Michał Andryszczak, Magda Kosiorek
PoczątkującyDołącz
nr zaj.7/12
20:15-21:15 ROCK & ROLL
Michał Krawczyk, Sandra Grzempa
ZaawansowanyDołącz
nr zaj.3/12
21:20-22:20 TANIEC TOWARZYSKI + UMED Tańczy!
Michał Krawczyk, Sandra Grzempa
PoczątkującyDołącz
nr zaj.10/10
21:20-22:20 TANIEC UŻYTKOWY DLA PAR
Karol Małek
PoczątkującyDołącz
nr zaj.4/8
21:20-22:20 SALSA KUBAŃSKA
Marek Janczyk, Agnieszka Sadowska
MasterclassDołącz
21:20-22:20 BACHATA DOMINICANA
Jonal Adrian Escobar Paez, Kasia Królak
PoczątkującyDołącz
nr zaj.4/12
 
środa
15:00-16:00 SHUFFLE DANCE
Monika Krawczyk
PoczątkującyZbieramy zapisy!
17:00-18:00 TANIEC TOWARZYSKI
Karol Małek
ŚredniDołącz
nr zaj.1/12
17:00-18:00 SHUFFLE DANCE Zajęcie odbywają się dwa razy z tygodniu (poniedziałki i środy).
Jacek Szufla Bednarek
PoczątkującyDołącz
17:00-18:00 BALET DLA DOROSŁYCH Dołącz!
Natalia Kladziwa
PoczątkującyDołącz
nr zaj.12/12
17:00-18:00 BREAK DANCE
Valentins Kileso
ŚredniDołącz
nr zaj.1/12
18:05-19:05 DANCEHALL
Kornelia Kwiatkowska
OpenDołącz
18:05-19:05 REGGAETON
Ola Dworakowska
ŚredniDołącz
nr zaj.4/12
18:05-19:05 TWERK
Gosia Kasińska
ŚredniDołącz
nr zaj.4/12
18:05-19:05 SHAKIRA DANCE
Aga Kostecka
PoczątkującyDołącz
nr zaj.7/12
19:10-20:10 SALSA KUBAŃSKA
Angel Yuniel Cardena Diaz, Kalina Paszyńska
ZaawansowanyDołącz
nr zaj.2/12
19:10-20:10 SALSA LOS ANGELES Zajęcia startują 9 stycznia!
Michał Andryszczak, Kamelia Vasilieva
PoczątkującyZbieramy zapisy!
nr zaj.1/12
19:10-20:10 TWERK Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu (poniedziałki i środy).
Gosia Kasińska
ZaawansowanyZbieramy zapisy!
19:10-20:10 LINDY HOP
Zuzanna Bociąga, Piotr Marciniak
ŚredniDołącz
nr zaj.3/12
20:15-21:15 LATIN SOLO  FORMACJA Cherry Latin!
Klaudia Migała
ŚredniZbieramy zapisy!
nr zaj.11/12
20:15-21:15 SALSA SOLO  Zajęcia grupy formacyjnej.
Kamelia Vasilieva
ŚredniZbieramy zapisy!
20:15-21:15 BACHATA LADY STYLING Formacja Las Reinas. Przygotowania do pokazu.
Natalia Kielak
ŚredniDołącz
nr zaj.3/12
20:15-21:15 SALSA SUELTA - SOLO!
Angel Yuniel Cardena Diaz
ŚredniDołącz
nr zaj.3/12
21:20-22:20 SALSA KUBAŃSKA
Marek Janczyk, Agnieszka Sadowska
ZaawansowanyDołącz
nr zaj.4/12
21:20-22:20 BACHATA Dołącz!
Angelika Szymańska
PoczątkującyDołącz
nr zaj.9/12
21:20-22:20 BACHATA Bachata Sensual
Natalia Kielak, Piotr Pofit
ŚredniDołącz
nr zaj.3/12
21:20-22:20 KIZOMBA Grupa choreograficzna.
Michał Andryszczak, Magda Kosiorek
ŚredniDołącz
 
czwartek
16:15-17:00 LATIN SOLO
Paweł Sobieraj
PoczątkującyDołącz
nr zaj.7/12
17:00-18:00 TANIEC TOWARZYSKI
Paweł Sobieraj
PoczątkującyDołącz
nr zaj.12/12
17:00-18:00 SALSA SOLO  Formacja!
Aga Kostecka
MasterclassDołącz
nr zaj.2/12
17:00-18:00 TANIEC WSPÓŁCZESNY Dołącz!
Julianna Walczak
PoczątkującyDołącz
nr zaj.2/12
18:05-19:05 SALSA SOLO
Kamelia Vasilieva
PoczątkującyDołącz
nr zaj.4/12
18:05-19:05 TANIEC BRZUCHA
Aga Kostecka
ŚredniDołącz
nr zaj.7/12
18:05-19:05 RAGGA
Magda Mieczkowska
MasterclassDołącz
nr zaj.10/12
18:05-19:10 MODERN JAZZ Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu (poniedziałki i czwartki)
Natalia Kladziwa
PoczątkującyKurs trwa
nr zaj.11/12
19:10-20:10 SALSA LOS ANGELES
Michał Andryszczak, Kamelia Vasilieva
ŚredniDołącz
nr zaj.2/12
19:10-20:10 SALSA RUEDA DE CASINO
Angel Yuniel Cardena Diaz
ŚredniDołącz
nr zaj.3/12
19:10-20:10 JAZZ  Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu (poniedziałki i czwartki)
Natalia Kladziwa
ŚredniDołącz
nr zaj.11/12
19:10-20:10 TANGO ARGENTINO
Michał Lotka
PoczątkującyDołącz
nr zaj.7/12
20:15-21:15 TANIEC UŻYTKOWY DLA PAR
Michał Andryszczak
PoczątkującyDołącz
nr zaj.4/8
20:15-21:15 KIZOMBA LADY STYLING
Magda Kosiorek
PoczątkującyDołącz
nr zaj.11/12
20:15-21:15 REGGAETON
Jonal Adrian Escobar Paez
PoczątkującyDołącz
nr zaj.7/12
20:15-21:15 FLAMENCO SOLO Petenera z chustą.
Aga Przybyszewska
ŚredniDołącz
nr zaj.12/12
21:20-22:20 SALSA KUBAŃSKA + UMED Tańczy!
Michał Andryszczak, Kalina Paszyńska
PoczątkującyDołącz
nr zaj.9/10
21:20-22:20 BACHATA Bachata Sensual. Dołącz!
Piotr Pofit, Natalia Kielak
PoczątkującyDołącz
nr zaj.3/12
21:20-22:20 URBAN KIZ
, Michał Sobolewski
ŚredniDołącz
nr zaj.2/12
21:20-22:20 SAMBA DISCO  DOŁĄCZ! Przyspieszony Kurs Sylwestrowy!
Karol Małek, Klaudia Migała
PoczątkującyDołącz
nr zaj.2/4
 
piątek
17:00-18:00 LATIN SOLO
Karol Małek
ŚredniDołącz
nr zaj.8/12
17:00-18:00 SALSA SOLO
Aga Kostecka
ŚredniDołącz
nr zaj.1/12
17:00-18:00 HIP HOP Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu (poniedziałki i piątki).
Darek Wasiak
ŚredniDołącz
nr zaj.2/12
17:00-18:05 REGGAETON  Formacja Shake It!
Ola Dworakowska
OpenKurs trwa
18:05-19:05 TANIEC TOWARZYSKI
Karol Małek
PoczątkującyDołącz
nr zaj.9/12
18:05-19:05 HIP HOP Zajęcia dwa razy w tygodniu (pn. i pt.).
Darek Wasiak
ZaawansowanyDołącz
nr zaj.11/12
18:05-19:05 REGGAETON  Formacja Shake It!
Ola Dworakowska
OpenKurs trwa
18:05-19:05 TANIEC BRZUCHA
Aga Kostecka
PoczątkującyDołącz
nr zaj.7/12
19:10-20:10 SALSA KUBAŃSKA
Angel Yuniel Cardena Diaz
ŚredniDołącz
nr zaj.3/12
19:10-20:10 MODERN JAZZ
Anna Chumak
PoczątkującyDołącz
nr zaj.7/12
19:10-20:10 BEYONCE STYLE
Sandra Wójt
PoczątkującyDołącz
nr zaj.8/12
19:10-20:10 JFH - Jazz Funky Hip-Hop
Marika Kowalczyk
ZaawansowanyDołącz
nr zaj.2/12
20:15-21:15 TANIEC UŻYTKOWY DLA PAR Start zajęć 11 stycznia!
Paweł Błaszczyk
PoczątkującyZbieramy zapisy!
nr zaj.1/8
20:15-21:15 TANIEC UŻYTKOWY DLA PAR
Paweł Błaszczyk
PoczątkującyDołącz
nr zaj.8/8
20:15-21:15 SALSA KUBAŃSKA
Angel Yuniel Cardena Diaz, Kalina Paszyńska
ZaawansowanyDołącz
nr zaj.11/12
20:15-21:15 KIZOMBA
Michał Andryszczak, Magda Kosiorek
ŚredniDołącz
nr zaj.1/12
21:20-22:20 KIZOMBA
Michał Andryszczak, Magda Kosiorek
ZaawansowanyDołącz
nr zaj.9/12
21:20-22:20 CUBAN MIX Formacja Cuban Mix!
Kalina Paszyńska, Angel Yuniel Cardena Diaz
MasterclassKurs trwa
nr zaj.1/12
21:20-22:20 ROCK & ROLL
Michał Krawczyk, Sandra Grzempa
PoczątkującyDołącz
nr zaj.7/12
 
sobota
11:45-12:45 STREET DANCE 9-12 lat Zajęcia dla dzieci 9-12 lat.
Marika Kowalczyk
ŚredniDołącz
nr zaj.2/12
12:30-16:30 ZOUK Warsztaty I LOVE ZOUK z Anią oraz Rafałem odbędą się 26 stycznia 2019r.
OpenZbieramy zapisy!
12:45-13:45 HIP HOP 12-15 lat Zajęcia dla dzieci 12-15 lat.
Marika Kowalczyk
ŚredniDołącz
nr zaj.2/12
12:45-13:45 BREAK DANCE 9-12 Zajęcia dla dzieci 9-12 lat.
Valentins Kileso
ŚredniDołącz
nr zaj.1/12
13:50-14:50 HIP HOP 12-15 lat Grupa zamknięta - Practis. Zajęcia dla dzieci 12-15 lat
Marika Kowalczyk
PoczątkującyKurs trwa
13:50-14:50 HIP HOP Dołącz!
Valentins Kileso
PoczątkującyDołącz
nr zaj.5/12
13:50-14:50 SHAKIRA DANCE
Aga Kostecka
ŚredniDołącz
nr zaj.2/12
13:50-14:50 MODERN JAZZ
Anastasiya Bakhtyukova
PoczątkującyZbieramy zapisy!
nr zaj.3/12
14:55-15:55 TANIEC BRZUCHA Grupa Choreograficzna!
Aga Kostecka
ZaawansowanyKurs trwa
14:55-15:55 STRETCHING Dołącz!
Anastasiya Bakhtyukova
OpenZbieramy zapisy!
16:00-17:00 LATIN SOLO  Dołącz!
Paulina Ostrowska
PoczątkującyDołącz
nr zaj.7/12
16:00-17:00 TANIEC BRZUCHA
Aga Kostecka
PoczątkującyDołącz
nr zaj.12/12
16:00-17:00 SEXY DANCE
Sandra Wójt
ŚredniDołącz
nr zaj.1/12
17:00-18:00 LATIN SOLO  Formacja GRUBY TEAM!
Kacper Grubin
ZaawansowanyKurs trwa
nr zaj.-
17:00-18:00 BACHATA DOMINICANA Zajęcia solo!
Jonal Adrian Escobar Paez
ŚredniDołącz
nr zaj.1/12
18:05-19:05 BACHATA DOMINICANA Formacja Chicos En Fuego!
Jonal Adrian Escobar Paez
ŚredniDołącz
nr zaj.12/12
18:05-19:05 ROCK & ROLL Start zajęć 12 stycznia!
Paulina Ostrowska, Kacper Grubin
PoczątkującyZbieramy zapisy!
nr zaj.1/12
 
niedziela
16:00-17:00 TANGO ARGENTINO
Michał Lotka
ZaawansowanyKurs trwa
17:00-18:00 REGGAETON
Jonal Adrian Escobar Paez
ŚredniDołącz
nr zaj.2/12
17:00-18:00 SAMBA DISCO
Michał Andryszczak
PoczątkującyDołącz
nr zaj.11/12
17:00-18:00 TANGO ARGENTINO
Michał Lotka
ŚredniDołącz
nr zaj.2/12
17:00-18:00 AFRO
Moda Rosario Joao
PoczątkującyDołącz
nr zaj.8/12
18:05-19:05 SALSA KUBAŃSKA
Michał Andryszczak
ŚredniDołącz
nr zaj.1/12
18:05-19:05 BACHATA DOMINICANA Kurs Solo.
Jonal Adrian Escobar Paez
PoczątkującyDołącz
nr zaj.12/12
19:10-20:10 LATIN SOLO
Paweł Sobieraj
PoczątkującyDołącz
nr zaj.5/12
19:10-20:10 Pierwszy taniec młodej pary Zajęcia startują 13 stycznia!
Paweł Błaszczyk
PoczątkującyZbieramy zapisy!
nr zaj.1/8
19:10-20:10 KIZOMBA
Michał Andryszczak, Magda Kosiorek
ŚredniDołącz
nr zaj.2/12
20:15-21:15 TANIEC TOWARZYSKI
Paweł Sobieraj
MasterclassDołącz
20:15-21:15 TANIEC TOWARZYSKI
Michał Krawczyk, Sandra Grzempa
PoczątkującyDołącz
nr zaj.11/12
20:15-21:15 TANIEC UŻYTKOWY DLA PAR
Paweł Błaszczyk
PoczątkującyDołącz
nr zaj.5/8
20:15-21:15 BACHATA
Michał Andryszczak
PoczątkującyDołącz
nr zaj.7/12
21:20-22:20 SAMBA DISCO
Paweł Błaszczyk
PoczątkującyDołącz
nr zaj.6/12
21:20-22:20 SAMBA DISCO  Zajęcia startują 13 stycznia!
Paweł Błaszczyk
PoczątkującyZbieramy zapisy!
nr zaj.1/12
21:20-22:20 ROCK & ROLL
Paweł Sobieraj
PoczątkującyDołącz
nr zaj.4/12
22:30-23:30 Pierwszy taniec młodej pary Wyjątkowo rejestracja na te zajęcia trwa do godziny 22:10!
Paweł Błaszczyk
OpenDołącz
nr zaj.-