Nowy sezon taneczny - zaczynamy!


Ach cóż to będzie za rok! Nowe techniki taneczne i nowi doświadczeni instruktorzy - ponad 20 nauczycieli z indywidualnym podejściem, kochający swoją pracę, która jest dla nich pasją, dostarczą Wam niezapomnianych przeżyć.

 

Tradycyjnie sezon zaczynamy Dniami Otwartymi, podczas których każdy może spróbować bezpłatnie wybranych zajęć. Jest Dzień dla Kobiet, Dzień dla Par oraz dla Młodzieży i Dzieci - techniki streetowe i sceniczne.

Naukę ulubionych stylów tanecznych można rozpocząć od podstaw lub/i kontynuować w grupach na odpowiednim dla siebie poziomie. Nauka przez zabawę to jeden z elementów składających się na nasz pomysł na nowe zajęcia.

Miłość do tańca zaszczepimy w każdym nawet najmłodszym uczestniku naszych kursów. Już od września ruszamy z nowym blokiem zajęć dla dzieci. Zobacz nasze nowe propozycje dla dzieci - tutaj.

Inspiruje Cię muzyka, potrafisz zatańczyć do każdej piosenki, Twoim celem jest idealna sylwetka, jesteś skoncentrowany na rozwój? Taniec to idealne rozwiązanie, które możemy zaproponować ludziom z pasją jak i tym którzy poszukują atrakcyjnej i rozwijającej pasji. Jest idealną odpowiedzią dla tych, którzy kochają ruch i bycie fit.

Od września proponujemy naszym kursantom kursy typu PREMIUM, które prowadzone są przez wyjątkowych instruktorów, przyjeżdżających do Łodzi specjalnie dla Was. To nie lada gratka i okazja aby uczyć się od najlepszych. Zapraszamy tym samym na nowe zajęcia z Yanelis Salazar Serrano - kubankę, o energii wulkanu, która poprowadzi baardzo energetyczne zajęcia z Reggaetonu, Salsy Suelty i Cuban Ladies Styling. Zobacz więcej informacji o kursach Premium - tutaj.

Dla osób z doświadczeniem tanecznym, proponujemy dołączenie do formacji ShowGroup, która będzie zajmowała się przygotowywaniami do pokazów - zajęcia są wszechstronne i obejmują Salsę, Jazz, Afro, Taniec brzucha, Hip Hop i inne.

To wszystko we wrześniu, a już 6 października tradycyjnie warsztaty Cuba mi Amor 6 - gościem będzie kubańczyk FREDYCLAN GARCIA BATISTA!

Zatem do zobaczenia na zajęciach - będzie gorąco, mimo klimatyzacji, którą założyliśmy podczas wakacji na wszystkich salach :)

Zobacz interesujące Cię zajęcia w Grafiku - tutaj.