Nowy sezon taneczny - Nowy GRAFIK już jest


Szukasz nowej pasji? Chcesz w końcu zapisać się na kurs tańca? Mamy dla Ciebie modne techniki taneczne i ponad 20 nauczycieli z indywidualnym podejściem, kochających swoją pracę, którzy dostarczą Ci niezapomnianych przeżyć.

Ach, cóż to będzie za taneczny rok!

Taniec, to idealne rozwiązanie, które możemy zaproponować ludziom z pasją jak i tym którzy poszukują atrakcyjnego i rozwijającego zajęcia, a także chcą poznać nowych przyjaciół.

Zapraszamy do nowej siedziby, większej i bardziej komfortowej niż dotychczas, która stworzyliśmy specjalnie z myślą o Tobie.

Tradycyjnie sezon zaczynamy Dniami Otwartymi, podczas których każdy może spróbować bezpłatnie wybranych zajęć. W sobotę, 7 września zapraszamy na techniki tańczone w parach, 8 września, na techniki solowe.

Tydzień później w sobotę, 14 września - zapraszamy dzieci i młodzież. Miłość do tańca zaszczepimy w każdym nawet najmłodszym uczestniku naszych kursów. Już od połowy września ruszamy z nowym blokiem zajęć, właśnie dla dla dzieci i młodzieży. Zobacz nasze nowe propozycje dla dzieci - tutaj.

Zupełna nowość: Urban Fit Zone - Strefa Fitness, przeznaczona tylko dla kobiet. Tutaj, z doświadczonymi trenerami, będziesz pracować nad kondycją, modelować sylwetkę i relaksować ciało. Regularne zajęcia ruszą już od 16 września. To idealna propozycja dla tych, którzy kochają ruch i bycie fit.

 

Zatem do zobaczenia na zajęciach - będzie gorąco, mimo klimatyzacji, którą mamy na salach :)

Zobacz interesujące Cię zajęcia w Grafiku - tutaj.