11.02 - Romantic i Oriental Salsa Workout | Agnieszka Kostecka


Drogie Panie, ten weekend rozpoczniemy pod hasłem SALSY! Zarezerwujcie sobie czas na taneczne przyjemności, bowiem poznacie dwie odsłony dobrze znanej Wam Salsy, abyście mogły odkryć ten styl na nowo! Romantycznie czy orientalnie? Wybór będzie należeć do Was

 

 

Specjalne warsztaty dla Pań odbędą się już w niedzielę, 11.02

 

Dwie godziny:

14:00 - 15:00 ➡️ Romantic Style

15:00 - 16:00  Salsa Oriental

 

ROMANTIC STYLE - te zajęcia to świetna okazja, aby odkryć drzemiące w nas pokłady sensualnych ruchów i zaprezentować się na parkiecie zjawiskowo. Podczas nauki choreografii skupimy się na płynności ruchu, ekspresji tanecznej i zwiększeniu świadomości ciała. Kobiece ozdobnikami stylingowe dopełnią reszty i pozwolą odkryć siebie na nowo!

 

SALSA ORIENTAL - to wyjątkowa mieszanka dwóch technik tanecznych – gorącej i dynamicznej salsy z tajemniczym i kobiecym tańcem brzucha. Zapraszamy na dobrą zabawę okraszona szczyptą orientu w postaci ciekawych izolacji i elektryzujących wibracji!

 

Zapraszamy wszystkie Panie!

 

PROWADZĄCA:

Agnieszka Kostecka

 

TERMIN:

Niedziela, 11.02, godzina 14:00

 

CENNIK:

1 zajęcia: 25 zł

2 zajęcia: 40 zł

 

ZAPISY:

Zapisu na zajęcia można dokonać w recepcji Urban Dance Zone - Szkoła Tańca w Łodzi, ul. Zachodnia 85 , pod numerem tel. 695-385-254 (w godzinach pracy szkoły) lub mailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Obowiązkowo należy podać: imię, nazwisko i numer telefonu każdego uczestnika.