Sylwester 2014/2015 w Urbanie!


 

Zapraszamy na wspólną, sylwestrową zabawę, w rytmach Salsy, Kizomby, Bachaty, Zouka, Reggaetonu, Kuduro i oczywiście Złotych Przebojów. Od kilku lat organizujemy niepowtarzalnego Salsowego Sylwestra w Łodzi.

Dlaczego warto?

1. TRZY RÓWNOLEGŁE PARKIETY!!!:

- Salsa (Salsa Kubańska, LA, Mambo, Rueda, Cubaton, Reggaeton, Merengue)

- Sensual (Kizomba, Bachata, Zouk)

- Disco (dla wszystkich, którzy lubią Złote Przeboje, także dla Kursantów Towarzyskiego i Użytkowego)

2. WSPANIALI DJ!!!

3. WYŚMIENITE TOWARZYSTWO!!! - Noc Sylwestrowa w towarzystwie fantastycznych ludzi, którzy kochają tańczyć przez cały rok – również Ty możesz się tam znaleźć.

4. IMPREZA KOSZYCZKOWA - czyli oprócz zapewnionego powitalnego szampana resztę przynosimy sami. Co kto lubi i chce.

5. Ubiór - elegancki :)

6. Zabawa w klimatyzowanym lokalu.

7. Oczywiście na następny dzień odbędą się poprawiny (od godziny 18:00 - do ostatniego, wytrwałego gościa)...

8. NISKA CENA!!! - tylko 40 zł. W cenie lampka pysznego szampana, gorąca herbata i kawa oraz niespodzianki i zabawa do białego rana. UWAGA! Po 1 listopada - cena: 50 zł, po 1 grudnia - cena: 60 zł; więc im szybciej, tym lepiej :)

 

Ilość miejsc ograniczona.
Wstępne rezerwacje przyjmujemy na: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Gwarancją zapisu jest wpłata całej kwoty. Płatności należy dokonać w recepcji Szkoły Urban Dance Zone - Szkoła Tańca w Łodzi, ul. Zachodnia 85.


* (Kochani, na drugi dzień, przed poprawinami szkoła jest sprzątana. Jedzenie i napoje, które zostawicie, wyrzucamy lub gromadzimy na jednym wspólnym bufecie. Nie odpowiadamy za pozostawione rzeczy.)