DISCO DANCE


 

 

Zajęcia Disco Dance są wyjątkowo energiczne, widowiskowe i bardzo wszechstronne. Na początku to przede wszystkim wspaniała i dynamiczna zabawa , która daje dzieciom wiele radości i pozwala spożytkować nadmiar skumulowanej energii, kształtująca poczucie rytmu oraz koordynację . Aktualnie style Disco Dance zalicza się do kategorii tańca sportowego. Układy choreograficzne charakteryzuje szybkie tempo, dynamika, częste zmiany kroków, pozycji i figur oraz wymachami nóg. Wszystko, co typowe dla stylu disco łączy się tutaj z wybranymi dozwolonymi elementami innych technik takich jak: jazz, taniec klasyczny (różnego typu skoki, obroty, szpagaty, elementy akrobatyki) a nawet tańce latynoamerykańskie i wiele innych.

 

Dla kogo są przeznaczone te zajęcia?

Zajęcia Disco Dance przeznaczone są dla dzieci od 7 roku życia, które mają mnóstwo niespożytej energii :)

Jak wyglądają zajęcia?

Zajęcia rozpoczynają się rozgrzewką, następnie uczymy się układów choreograficznych, które charakteryzują się szybkim tempem. Na koniec zajęć chwila relaksu, oddechu i stretchingu.

Czego się na nich nauczysz?

Na zajęciach nauczysz się przede wszystkim nowych kroków i układów choreograficznych, których elementy można wykorzystać na zawodach.

Co da Ci uczestnictwo w tym kursie?

Uczestnictwo w kursie to przede wszystkim fajna zabawa dla dzieci, ale również forma treningu, dyscypliny, systematyczności, konsekwencji i oczywiście możliwość wyładowania emocji i energii.

Gdzie wykorzystasz umiejętności zdobyte na tym kursie?

Umiejętności zdobyte na kursie wykorzystasz na zawodach, konkursach, pokazach i różnego rodzaju występach.

W co się ubrać na zajęcia Disco Dance?

Strój nie krępujący ruchów ciała – getry, dresy, bluzka z krótkim rękawkiem. Obuwie sportowe.

 

GRAFIK:

Aktualnie nie ma prowadzonych zajęć tej techniki. Jednak jeśli jesteś zainteresowany tym kursem, dokonaj zapisu poniżej, dzięki temu po zebraniu odpowiedniej ilości osób, poszukamy odpowiedniego terminu i uruchomimy zajęcia.