Notice: Trying to get property of non-object in /plugins/system/modulesanywhere.php on line 149

Notice: Undefined variable: gd_support in /plugins/content/jwsig.php on line 83

Relacja z warsztatów z Jazzu i Salsy Ladies Styling


Ela Broda warsztaty Jazz Urban Dance Zone

 

Dwa gorące lipcowe dni, obfitowały w Szkole Tańca w Łodzi, w niecodzienne warsztaty, z dwiema uznanymi instruktorkami - Elą Brodą i Kamelią Vasilievą.

Gratka zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych tancerzy. Zapraszamy na relację z Jazzu, Partnerowania w tańcu oraz Salsa Ladies Styling i Spin Class.

 

 

Mimo że warsztaty tańca odbywały się tego samego dnia, były zupełnie różne.

Ela Broda miała niełatwe zadanie pokazania podstaw Jazzu, który wygląda niezwykle atrakcyjnie, ale jednocześnie nie jest najprostszym tańcem. Tym bardziej należą się słowa uznania dla możliwości tanecznych Eli i spokoju w jakim potrafi przekazywać wiedzę kursantom. Zajęcia były wyczerpujące, pełne akrobatycznych figur, kontaktu z podłogą :), a jednak uczestnicy dali radę!

Drugiego dnia kursanci Eli poznawali tajniki związane z partnerowania z tańcu. Zajęcia również nie łatwe jednak wszyscy byli zachwyceni. Z pewnością powtórzymy warsztaty z Elą już w sierpniu!

 

Natomiast warsztaty z Kamelią Vasilievą opierały się stylingu damskim, wykorzystywanym głównie w salsie. Zajęcia odbywały się w języku angielskim jednak taniec nie zna granic i uczestnicy warsztatów doskonale powtarzali technikę prezentowana przez Kamelię. Liczymy na to że jeszcze nie raz, Kamelia będzie gościem naszych zajęć.

 

Relacja zdjęciowa: