Grafik


Uwaga! Z powodu epidemii, od dnia 25 marca zajęcia odbywają się on-line wg grafiku dostępnego na stronie www.sklep.urbandance.pl.


Legenda:

Poziomy:

- Początkujący, Średni i Zaawansowany - każdy z nich trwa zazwyczaj trzy miesiące i obejmuje 12 zajęć raz w tygodniu (lub 24 zajęcia w systemie intensywnym: dwa razy w tygodniu).

- Master Class, najwyższy poziom zaawansowania, nieograniczony czasowo.

- Poziom Open - oznacza, że zajęcia są otwarte dla wszystkich, niezależnie od poziomu umiejętności.

Status kursu:

- Nabór - prowadzone są zapisy do kursu, który ma dopiero wystartować

- Dołącz - kurs, który już ruszył ale z powodzeniem można do niego dołączyć

- Kurs trwa - kurs który już ruszył, a dołączenie do niego wymaga osobistego lub telefonicznego potwierdzenia w Recepcji czy można dołączyć.

Kursy Premium są to kursy specjalne - prowadzone przez wyjątkowych instruktorów z innych miast - oznaczone są gwiazdką .

 

 

Aktualizacja grafiku, odbywa się na koniec każdego dnia

Dodatkowe kryteria wyszukiwania:

poniedziałek
17:00-18:00 HIP HOP Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu (poniedziałki i piątki).
Darek Wasiak
PoczątkującyDołącz
17:00-18:00 SHUFFLE DANCE 14+ Start zajęć 20 kwietnia!
Jacek Szufla Bednarek
PoczątkującyZbieramy zapisy!
nr zaj.1/12
17:00-18:00 MODERN JAZZ
Natalia Kladziwa
ZaawansowanyDołącz
nr zaj.2/12
17:00-18:00 SEXY DANCE
Sandra Wójt
MasterclassDołącz
18:05-19:05 HIP HOP Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu (poniedziałki i piątki).
Darek Wasiak
MasterclassDołącz
18:05-19:05 HIP HOP
Maciek Gieras
PoczątkującyDołącz
nr zaj.8/12
18:05-19:05 REGGAETON  Grupa choreograficzna.
Ola Dworakowska
OpenDołącz
18:05-19:05 TWERK Zajęcia Twerk Technika.
Gosia Kasińska
OpenDołącz
nr zaj.7/12
18:05-19:05 TANIEC WSPÓŁCZESNY
Natalia Kladziwa
PoczątkującyDołącz
nr zaj.8/12
18:05-19:05 HIGH HEELS Start zajęć 20 kwietnia!
Sandra Wójt
PoczątkującyZbieramy zapisy!
nr zaj.1/12
19:10-20:10 DANCEHALL Start zajęć 20 kwietnia. Dancehall Steps.
Magda Mieczkowska
PoczątkującyZbieramy zapisy!
nr zaj.1/12
19:10-20:10 SALSA KUBAŃSKA
Marek Janczyk, Agnieszka Sadowska
ZaawansowanyDołącz
nr zaj.2/12
19:10-20:10 TWERK Grupa formacyjna. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu (poniedziałek i środa).
Gosia Kasińska
ŚredniKurs trwa
19:10-20:10 BACHATA Formacja Hablara Team!
Daniel Herczyński, Tatewik Burchart
ŚredniKurs trwa
19:10-20:10 Hustle Start zajęć 20 kwietnia!
Mateusz Kido
PoczątkującyZbieramy zapisy!
nr zaj.1/12
19:10-20:10 GIRLS SENSATION
Katarzyna Sikorska
PoczątkującyDołącz
nr zaj.2/12
20:15-21:15 TANIEC UŻYTKOWY DLA PAR Start zajęć 20 kwietnia!
Paweł Błaszczyk
PoczątkującyZbieramy zapisy!
nr zaj.1/8
20:15-21:15 BACHATA
Daniel Herczyński, Tatewik Burchart
PoczątkującyDołącz
nr zaj.3/12
20:15-21:15 KIZOMBA
Michał Andryszczak, Magda Kosiorek
MasterclassDołącz
nr zaj.10/12
20:15-21:15 Hustle
Mateusz Kido
ZaawansowanyDołącz
nr zaj.4/12
20:15-21:15 ROCK & ROLL
Michał Krawczyk, Sandra Wójt
ŚredniDołącz
nr zaj.12/12
21:20-22:20 TANIEC TOWARZYSKI
Michał Krawczyk, Ewa Rezner
PoczątkującyDołącz
nr zaj.9/12
21:20-22:20 BACHATA Bachata Bodymovement & Izolacje.
Daniel Herczyński, Tatewik Burchart
PoczątkującyDołącz
nr zaj.2/12
21:20-22:20 Hustle
Mateusz Kido
ZaawansowanyKurs trwa
21:20-22:20 SEMBA
Michał Andryszczak, Magda Kosiorek
ŚredniKurs trwa
nr zaj.8/12
21:20-22:20 SAMBA DISCO  Dołącz!
Paweł Błaszczyk
ŚredniDołącz
nr zaj.4/12
 
wtorek
17:00-18:00 HIP HOP
Seweryn Obałka
ŚredniDołącz
nr zaj.12/12
17:00-18:00 LATIN SOLO
Paulina Ostrowska
PoczątkującyDołącz
nr zaj.9/12
17:00-18:00 DANCEHALL Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu (wtorek i czwartek).
Magda Mieczkowska
ŚredniDołącz
nr zaj.9/12
17:00-18:05 SEXY LATIN
Kacper Grubin
PoczątkującyDołącz
nr zaj.11/12
18:05-19:05 HIP HOP Formacja Gdzie Ja Stoję Crew!
Seweryn Obałka
ŚredniKurs trwa
18:05-19:05 SALSA SOLO
Kacper Grubin
ŚredniDołącz
nr zaj.12/12
18:05-19:05 TANIEC WSPÓŁCZESNY
Julianna Walczak
PoczątkującyDołącz
nr zaj.10/12
18:05-19:05 HIGH HEELS
Magda Mieczkowska
PoczątkującyKurs trwa
nr zaj.3/12
19:10-20:10 HIP HOP
Eugeniusz Salamon
PoczątkującyDołącz
nr zaj.7/12
19:10-20:10 LATIN SOLO  Formacja GRUBY TEAM.
Kacper Grubin
ZaawansowanyKurs trwa
19:10-20:10 SALSA KUBAŃSKA
Michał Andryszczak, Karolina Krych
PoczątkującyDołącz
nr zaj.3/12
19:10-20:10 BACHATA LADIES STYLING Bachata Ladies Styling Intro.
Łukasz Wichulski
ŚredniDołącz
nr zaj.1/12
19:10-20:10 BACHATA LADIES STYLING Start zajęć 14 kwietnia!
Łukasz Wichulski
PoczątkującyZbieramy zapisy!
nr zaj.1/12
19:10-20:10 GINGA
Magda Kosiorek
PoczątkującyDołącz
nr zaj.2/12
19:10-20:10 SHOW DANCE
Magda Mieczkowska, Jonal Adrian Escobar Paez
ŚredniKurs trwa
20:15-21:15 LATIN SOLO
Michał Krawczyk
ŚredniDołącz
nr zaj.12/12
20:15-21:15 TANIEC UŻYTKOWY DLA PAR Start zajęć 14 kwietnia!
Kacper Grubin, Paulina Ostrowska
PoczątkującyZbieramy zapisy!
nr zaj.1/8
20:15-21:15 REGGAETON
Jonal Adrian Escobar Paez
MasterclassDołącz
nr zaj.1/12
20:15-21:15 SALSA LOS ANGELES
Marek Janczyk, Agnieszka Sadowska
PoczątkującyDołącz
nr zaj.6/12
20:15-21:15 KIZOMBA Start zajęć 14 kwietnia!
Michał Andryszczak, Magda Kosiorek
PoczątkującyZbieramy zapisy!
nr zaj.1/12
21:20-22:20 TANIEC UŻYTKOWY DLA PAR
Michał Krawczyk, Ewa Rezner
PoczątkującyDołącz
nr zaj.8/8
21:20-22:20 SALSA KUBAŃSKA Start zajęć 14 kwietnia!
Marek Janczyk, Agnieszka Sadowska
PoczątkującyZbieramy zapisy!
nr zaj.1/12
21:20-22:20 BACHATA
Natalia Kielak
ŚredniDołącz
nr zaj.2/12
21:20-22:20 ROCK & ROLL Dołącz!
Kacper Grubin, Paulina Ostrowska
PoczątkującyDołącz
nr zaj.5/12
 
środa
17:00-18:00 DANCEHALL
Kornelia Kwiatkowska
OpenDołącz
nr zaj.12/12
17:00-18:00 TANIEC BRZUCHA
Aga Kostecka
ŚredniDołącz
nr zaj.12/12
17:00-18:00 SHUFFLE DANCE
Jacek Szufla Bednarek
ŚredniDołącz
nr zaj.7/12
17:00-18:00 BALET DLA DOROSŁYCH
Natalia Kladziwa
PoczątkującyDołącz
nr zaj.3/12
17:00-18:00 BREAK DANCE
Szymon Szulmiński
ŚredniDołącz
nr zaj.12/12
18:05-19:05 HIP HOP Dołącz!
Maciek Gieras
ZaawansowanyDołącz
nr zaj.7/12
18:05-19:05 REGGAETON
Ola Dworakowska
ŚredniDołącz
nr zaj.1/12
18:05-19:05 REGGAETON  Start zajęć 15 kwietnia!
Ola Dworakowska
PoczątkującyZbieramy zapisy!
18:05-19:05 SALSA KUBAŃSKA
Angel Yuniel Cardena Diaz, Kalina Paszyńska
ŚredniDołącz
nr zaj.10/12
18:05-19:05 TWERK Dołącz!
Gosia Kasińska
ŚredniDołącz
nr zaj.7/12
18:05-19:05 JAZZ  Grupa choreograficzna! Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu (poniedziałki i środy).
Natalia Kladziwa
ZaawansowanyKurs trwa
18:05-19:05 COMMERCIAL DANCE Dołącz!
Jonal Adrian Escobar Paez
OpenDołącz
nr zaj.2/12
19:10-20:10 REGGAETON  Formacja Project X
Jonal Adrian Escobar Paez
ŚredniKurs trwa
19:10-20:10 SALSA KUBAŃSKA
Angel Yuniel Cardena Diaz, Kalina Paszyńska
ZaawansowanyDołącz
nr zaj.7/12
19:10-20:10 BACHATA LADIES STYLING Dołącz!
Natalia Kielak
PoczątkującyDołącz
nr zaj.6/12
19:10-20:10 SALSA RUEDA DE CASINO  Start zajęć 15 kwietnia!
Agnieszka Sadowska, Marek Janczyk
PoczątkującyZbieramy zapisy!
nr zaj.1/12
19:10-20:10 TWERK Grupa formacyjna. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu (poniedziałek i środa).
Gosia Kasińska
ŚredniKurs trwa
19:10-20:10 BALBOA
Piotr Marciniak, Aneta Kiełboń
PoczątkującyDołącz
20:15-21:15 FORRO Dołącz!
Łukasz Postek
PoczątkującyDołącz
nr zaj.6/12
20:15-21:15 FORRO Start zajęć 22 kwietnia!
Łukasz Postek
PoczątkującyZbieramy zapisy!
nr zaj.1/12
20:15-21:15 SALSA SOLO  Formacja Las Hermanas.
Kamelia Vasilieva
ŚredniDołącz
nr zaj.9/12
20:15-21:15 BACHATA LADIES STYLING Formacja Las Reinas
Natalia Kielak
ŚredniKurs trwa
nr zaj.1/12
20:15-21:15 SALSA RUEDA DE CASINO
Marek Janczyk, Agnieszka Sadowska
ŚredniDołącz
nr zaj.2/12
20:15-21:15 SALSA SUELTA - SOLO!
Angel Yuniel Cardena Diaz
ZaawansowanyDołącz
nr zaj.2/12
20:15-21:15 BRAZILATON Start zajęć 15 kwietnia!
Adrianna Marjańska
PoczątkującyZbieramy zapisy!
nr zaj.1/12
21:20-22:20 SALSA KUBAŃSKA Brak miejsc!
Angel Yuniel Cardena Diaz
PoczątkującyKurs trwa
nr zaj.9/12
21:20-22:20 SALSA LOS ANGELES Dołącz!
Kamelia Vasilieva, Marek Janczyk
PoczątkującyDołącz
nr zaj.2/12
21:20-22:20 BACHATA Formacja Hablara Team. W dniu 11 marca odbędzie sie PRACTICE.
Daniel Herczyński, Tatewik Burchart
ŚredniKurs trwa
21:20-22:20 KIZOMBA Kizomba Choreo.Dołącz!
Michał Andryszczak, Magda Kosiorek
ŚredniDołącz
nr zaj.2/12
 
czwartek
15:00-16:00 BREAK DANCE
Mateusz Kido
OpenDołącz
16:00-17:00 BREAK DANCE
Mateusz Kido
OpenDołącz
16:15-17:00 LATIN SOLO
Paweł Sobieraj
ZaawansowanyDołącz
nr zaj.11/12
17:00-18:00 HIP HOP
Seweryn Obałka
ŚredniDołącz
nr zaj.2/12
17:00-18:00 LATIN SOLO
Paweł Sobieraj
ŚredniDołącz
nr zaj.1/12
17:00-18:00 SALSA SOLO
Aga Kostecka
ZaawansowanyKurs trwa
nr zaj.3/12
17:00-18:00 DANCEHALL
Magda Mieczkowska
ZaawansowanyDołącz
nr zaj.1/12
18:05-19:05 SALSA SOLO
Kamelia Vasilieva
PoczątkującyDołącz
nr zaj.11/12
18:05-19:05 SALSA KUBAŃSKA
Angel Yuniel Cardena Diaz, Kalina Paszyńska
ŚredniDołącz
nr zaj.11/12
18:05-19:05 RAGGA
Magda Mieczkowska
ZaawansowanyDołącz
nr zaj.4/12
18:05-19:05 Hustle
Mateusz Kido
ŚredniDołącz
nr zaj.7/12
19:10-20:10 HIP HOP Dołącz!
Eugeniusz Salamon
ŚredniDołącz
nr zaj.6/12
19:10-20:10 HIP HOP Formacja Gdzie Ja Stoję Crew.
Seweryn Obałka
ŚredniKurs trwa
19:10-20:10 SALSA RUEDA DE CASINO  Brakuje Pań!
Angel Yuniel Cardena Diaz, Kalina Paszyńska
ZaawansowanyDołącz
nr zaj.5/12
19:10-20:10 BACHATA Bachata Moderna.
Michał Andryszczak, Kamelia Vasilieva
PoczątkującyDołącz
nr zaj.8/12
19:10-20:10 TANGO ARGENTINO  Dołącz!
Michał Lotka
PoczątkującyDołącz
nr zaj.7/12
20:15-21:15 TANIEC UŻYTKOWY DLA PAR
Kamelia Vasilieva, Michał Andryszczak
PoczątkującyKurs trwa
nr zaj.6/8
20:15-21:15 REGGAETON
Karolina Krych
PoczątkującyDołącz
nr zaj.3/12
20:15-21:15 BACHATA
Daniel Herczyński, Tatewik Burchart
ZaawansowanyDołącz
nr zaj.9/12
20:15-21:15 KIZOMBA
Tomasz Czarnecki, Patrycja Kołodziejska
PoczątkującyDołącz
nr zaj.8/12
20:15-21:15 ROCK & ROLL Start zajęć 16 kwietnia!
Michał Lotka
PoczątkującyZbieramy zapisy!
nr zaj.1/12
20:15-21:15 LINDY HOP
Zuzanna Bociąga, Piotr Marciniak
ZaawansowanyDołącz
nr zaj.2/12
21:20-22:20 SALSA KUBAŃSKA Start zajęć 16 kwietnia!
Michał Andryszczak, Karolina Krych
ŚredniZbieramy zapisy!
nr zaj.1/12
21:20-22:20 BACHATA
Natalia Kielak
PoczątkującyDołącz
nr zaj.5/12
21:20-22:20 URBAN KIZ
Michał Sobolewski
PoczątkującyDołącz
nr zaj.6/12
21:20-22:20 LINDY HOP
Zuzanna Bociąga, Piotr Marciniak
PoczątkującyDołącz
nr zaj.10/12
 
piątek
17:00-18:00 HIP HOP Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu (poniedziałki i piątki).
Darek Wasiak
PoczątkującyDołącz
17:00-18:00 LATIN SOLO
Ewa Rezner
PoczątkującyDołącz
nr zaj.10/12
17:00-18:00 TANIEC BRZUCHA
Aga Kostecka
PoczątkującyDołącz
nr zaj.9/12
17:00-18:00 TWERK
Gosia Kasińska
PoczątkującyDołącz
nr zaj.6/12
17:00-18:00 VIDEOCLIP DANCE
Sandra Wójt
PoczątkującyDołącz
nr zaj.3/12
18:00-19:00 DANCEHALL Kurs online!
Magda Mieczkowska
OpenZbieramy zapisy!
18:05-19:05 HIP HOP Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu (poniedziałki i piątki).
Darek Wasiak
ZaawansowanyDołącz
nr zaj.11/12
18:05-19:05 DANCEHALL Zajęcia Dancehall Queen.
Gosia Kasińska
PoczątkującyDołącz
nr zaj.5/12
18:05-19:05 SALSA SOLO
Aga Kostecka
ŚredniDołącz
nr zaj.8/12
18:05-19:05 REGGAETON
Jonal Adrian Escobar Paez
PoczątkującyDołącz
nr zaj.10/12
18:05-19:05 BEYONCE STYLE
Sandra Wójt
ZaawansowanyDołącz
nr zaj.1/12
19:10-20:10 SALSA SOLO  Dołącz!
Kacper Grubin
PoczątkującyDołącz
nr zaj.2/12
19:10-20:10 SALSA SUELTA - SOLO!
Angel Yuniel Cardena Diaz
ŚredniDołącz
nr zaj.12/12
19:10-20:10 BACHATA
Tatewik Burchart, Daniel Herczyński
ŚredniDołącz
nr zaj.2/12
19:10-20:10 TANIEC WSPÓŁCZESNY Start zajęć 24 kwietnia!
Julianna Walczak
ŚredniZbieramy zapisy!
nr zaj.1/12
19:10-20:10 JFH - Jazz Funky Hip-Hop Grupa choreograficzna.
Marika Kowalczyk
ŚredniDołącz
nr zaj.6/12
20:15-21:15 HIP HOP Zajęcia prowadzone przez Seweryna i Karola!
Karol Polak, Seweryn Obałka
OpenDołącz
20:15-21:15 Pierwszy taniec młodej pary
Paweł Błaszczyk
PoczątkującyDołącz
nr zaj.4/8
20:15-21:15 SALSA KUBAŃSKA Brakuje panów!
Angel Yuniel Cardena Diaz, Kalina Paszyńska
ZaawansowanyDołącz
nr zaj.1/12
20:15-21:15 KIZOMBA
Magda Kosiorek, Michał Andryszczak
PoczątkującyDołącz
nr zaj.10/12
21:20-22:20 SALSA KUBAŃSKA Formacja - Cuban Mix. Grupa zamknięta!
Angel Yuniel Cardena Diaz, Kalina Paszyńska
ŚredniKurs trwa
nr zaj.4/12
21:20-22:20 BACHATA Zajęcia Bachata Impro. Brakuje Panów!
Daniel Herczyński, Tatewik Burchart
ŚredniDołącz
nr zaj.10/12
21:20-22:20 KIZOMBA
Michał Andryszczak, Magda Kosiorek
ŚredniDołącz
nr zaj.11/12
21:20-22:20 SAMBA DISCO
Paweł Błaszczyk
PoczątkującyDołącz
nr zaj.8/8
 
sobota
11:45-12:45 HIP HOP 9-12 lat Dołącz!
Marika Kowalczyk
PoczątkującyDołącz
nr zaj.7/12
11:45-12:45 KIDS DANCE 5-7 lat
Kristina Tribushnaya
PoczątkującyDołącz
nr zaj.3/12
12:45-13:45 STREET DANCE 12-15 lat
Marika Kowalczyk
PoczątkującyDołącz
nr zaj.7/12
12:45-13:45 TANIEC BRZUCHA Dołącz!
Katarzyna Siniauskaya
PoczątkującyDołącz
nr zaj.3/12
12:45-13:45 DISCO DANCE Zajęcia dla dzieci 8-12 lat!
Kristina Tribushnaya
PoczątkującyDołącz
nr zaj.3/12
12:45-13:45 BREAK DANCE
Szymon Szulmiński
ŚredniDołącz
nr zaj.11/12
13:50-14:50 HIP HOP Start zajęć 18 kwietnia!
Darek Wasiak
PoczątkującyZbieramy zapisy!
nr zaj.1/12
13:50-14:50 SALSA SOLO
Aga Kostecka
ŚredniDołącz
nr zaj.5/12
13:50-14:50 STREET DANCE 12-15 lat
Marika Kowalczyk
ZaawansowanyDołącz
nr zaj.10/12
13:50-14:50 MODERN JAZZ
Anastasiya Bakhtyukova
ŚredniDołącz
nr zaj.8/12
14:55-15:55 HIP HOP Start zajęć 18 kwietnia! Grupa choreograficzna.
Darek Wasiak
OpenZbieramy zapisy!
14:55-15:55 TANIEC BRZUCHA Grupa Choreograficzna! Shik Shak Shimmy!
Aga Kostecka
ZaawansowanyKurs trwa
14:55-15:55 BEYONCE STYLE
Sandra Wójt
ŚredniDołącz
nr zaj.11/12
14:55-15:55 STRETCHING
Anastasiya Bakhtyukova
OpenDołącz
16:00-17:00 LATIN SOLO  Dołącz!
Paulina Ostrowska
PoczątkującyDołącz
nr zaj.7/12
16:00-17:00 LATIN SOLO  Formacja Gruby Team!
Kacper Grubin
ŚredniKurs trwa
16:00-17:00 SHAKIRA DANCE Dołącz!
Aga Kostecka
PoczątkującyDołącz
nr zaj.9/12
16:00-17:00 SEXY DANCE Zajęcia Formacji Flawless.
Sandra Wójt
ŚredniKurs trwa
17:00-18:00 TANIEC TOWARZYSKI Start zajęć 18 kwietnia
Paulina Ostrowska, Kacper Grubin
PoczątkującyZbieramy zapisy!
nr zaj.1/12
17:00-18:00 TANIEC UŻYTKOWY DLA PAR Start zajęć 25 kwietnia
Michał Lotka
PoczątkującyZbieramy zapisy!
nr zaj.1/8
17:00-18:00 BACHATA LADIES STYLING Formacja Las Gatas.
Mary Stępień
ŚredniKurs trwa
17:00-18:00 BACHATA
Daniel Herczyński, Tatewik Burchart
PoczątkującyDołącz
nr zaj.6/12
 
niedziela
16:00-17:00 BACHATA LADIES STYLING Dołącz!
Kamelia Vasilieva
PoczątkującyDołącz
nr zaj.3/12
17:00-18:00 TANIEC TOWARZYSKI Start zajęć 19 kwietnia!
Michał Lotka
PoczątkującyZbieramy zapisy!
nr zaj.1/12
17:00-18:00 SALSA SOLO
Aga Kostecka
ZaawansowanyKurs trwa
nr zaj.1/12
17:00-18:00 BACHATA LADIES STYLING Casting do Fromacji Bachata Ladies Styling odbędzie się 19 kwietnia!
Kamelia Vasilieva
PoczątkującyZbieramy zapisy!
17:00-18:00 SAMBA DISCO
Michał Andryszczak
ZaawansowanyKurs trwa
nr zaj.7/12
18:05-19:05 SALSA KUBAŃSKA
Michał Andryszczak, Karolina Krych
ŚredniDołącz
nr zaj.11/12
18:05-19:05 TANIEC BRZUCHA Belly Fusion!
Aga Kostecka
ŚredniDołącz
18:05-19:05 SEXY DANCE
Sandra Grzempa
ŚredniDołącz
nr zaj.5/12
18:05-19:05 TANGO ARGENTINO
Michał Lotka
MasterclassKurs trwa
18:05-19:05 TECHNIKA RUCHU Zajęcia powiązane - dwugodzinne. Dołącz!
Gosia Kasińska
OpenDołącz
19:10-20:10 TANIEC TOWARZYSKI Start zajęć 10 maja!
Paweł Sobieraj
PoczątkującyZbieramy zapisy!
nr zaj.1/12
19:10-20:10 KIZOMBA Kizomba Technika. Dołącz!
Michał Andryszczak, Magda Kosiorek
OpenDołącz
nr zaj.3/8
19:10-20:10 TANGO ARGENTINO
Michał Lotka
PoczątkującyDołącz
nr zaj.9/12
19:10-20:10 TECHNIKA RUCHU Zajęcia powiązane - dwugodzinne. Dołącz!
Gosia Kasińska
OpenDołącz
20:15-21:15 LATIN SOLO
Paweł Sobieraj
MasterclassKurs trwa
20:15-21:15 TANIEC UŻYTKOWY DLA PAR Kurs karnawałowy!
Paweł Błaszczyk
PoczątkującyDołącz
nr zaj.8/8
20:15-21:15 TANIEC UŻYTKOWY DLA PAR Start zajęć 26 kwietnia!
Paweł Błaszczyk
ŚredniZbieramy zapisy!
nr zaj.1/12
20:15-21:15 REGGAETON
Jonal Adrian Escobar Paez
ZaawansowanyDołącz
nr zaj.2/12
21:20-22:20 LATIN SOLO  Zajęcia Formacji Latin Elite!
Paweł Sobieraj
ZaawansowanyKurs trwa
21:20-22:20 BACHATA DOMINICANA Zajęcia w parach.
Jonal Adrian Escobar Paez
ZaawansowanyDołącz
nr zaj.2/12
21:20-22:20 SAMBA DISCO  Dołącz!
Paweł Błaszczyk
PoczątkującyDołącz
nr zaj.8/12