Grafik


Legenda:

Poziomy:

- Początkujący, Średni i Zaawansowany - każdy z nich trwa zazwyczaj trzy miesiące i obejmuje 12 zajęć raz w tygodniu (lub 24 zajęcia w systemie intensywnym: dwa razy w tygodniu).

- Master Class, najwyższy poziom zaawansowania, nieograniczony czasowo.

- Poziom Open - oznacza, że zajęcia są otwarte dla wszystkich, niezależnie od poziomu umiejętności.

Status kursu:

- Nabór - prowadzone są zapisy do kursu, który ma dopiero wystartować

- Dołącz - kurs, który już ruszył ale z powodzeniem można do niego dołączyć

- Kurs trwa - kurs który już ruszył, a dołączenie do niego wymaga osobistego lub telefonicznego potwierdzenia w Recepcji czy można dołączyć.

Kursy Premium są to kursy specjalne - prowadzone przez wyjątkowych instruktorów z innych miast - oznaczone są gwiazdką .

 

 

Aktualizacja grafiku, odbywa się na koniec każdego dnia

Dodatkowe kryteria wyszukiwania:

poniedziałek
16:30-17:30 SHUFFLE DANCE
Jacek Szufla Bednarek
ŚredniDołącz
nr zaj.6/12
17:45-18:45 HIP HOP Zajęcia 6 oraz 13 lipca się nie odbędą.
Darek Wasiak
ŚredniDołącz
nr zaj.4/12
17:45-18:45 DANCEHALL HAPPY SUMMER! Dancehall Steps! Treningi odbywają się codziennie od 6 lipca do 10 lipca!
Magda Mieczkowska
PoczątkującyZbieramy zapisy!
nr zaj.2/5
17:45-18:45 SEXY DANCE Zajęcia w dniu 06.07. nie odbędą się!
Sandra Wójt
ŚredniDołącz
nr zaj.2/12
19:00-20:00 REGGAETON
Ola Dworakowska
ŚredniDołącz
nr zaj.6/12
19:00-20:00 TWERK
Gosia Kasińska
PoczątkującyDołącz
nr zaj.4/12
19:00-20:00 SHAKIRA DANCE HAPPY SUMMER! Treningi odbywają się codziennie od 6 lipca do 10 lipca!
Aga Kostecka
PoczątkującyZbieramy zapisy!
nr zaj.2/5
19:00-20:00 GIRLS SENSATION
Katarzyna Sikorska
OpenDołącz
nr zaj.6/12
20:15-21:15 SALSA KUBAŃSKA
Agnieszka Sadowska, Marek Janczyk
ŚredniDołącz
nr zaj.3/12
20:15-21:15 KIZOMBA
Michał Andryszczak, Magda Kosiorek
ZaawansowanyDołącz
nr zaj.6/12
20:15-21:15 Hustle
Mateusz Kido
ŚredniDołącz
nr zaj.5/12
20:15-21:15 TANGO ARGENTINO  HAPPY SUMMER! Treningi odbywają się codziennie od 6 lipca do 10 lipca!
Michał Lotka
PoczątkującyZbieramy zapisy!
nr zaj.2/5
21:30-22:30 SALSA LOS ANGELES Start zajęć 13 lipca!
Agnieszka Sadowska, Marek Janczyk
PoczątkującyZbieramy zapisy!
nr zaj.1/12
21:30-22:30 SALSA LOS ANGELES HAPPY SUMMER! Treningi odbywają się codziennie od 6 lipca do 10 lipca!
Agnieszka Sadowska, Marek Janczyk
PoczątkującyZbieramy zapisy!
nr zaj.2/5
21:30-22:30 Hustle Formacja!
Mateusz Kido
ZaawansowanyKurs trwa
 
wtorek
17:45-18:45 SALSA SOLO  Start zajęć 7 lipca!
Kacper Grubin
PoczątkującyZbieramy zapisy!
nr zaj.1/12
17:45-18:45 DANCEHALL Dancehall Female.
Magda Mieczkowska
ŚredniDołącz
nr zaj.5/12
19:00-20:00 LATIN SOLO  Formacja Gruby Team.
Kacper Grubin
ŚredniKurs trwa
19:00-20:00 SALSA KUBAŃSKA Start zajęć 7 lipca!
Michał Andryszczak, Karolina Krych
PoczątkującyZbieramy zapisy!
nr zaj.1/12
19:00-20:00 BACHATA Start zajęć 7 lipca!
Anna Korban, Piotr Sołtysiak
ŚredniZbieramy zapisy!
nr zaj.1/12
19:00-20:00 HIGH HEELS
Magda Mieczkowska
PoczątkującyDołącz
nr zaj.5/12
20:15-21:15 REGGAETON
Jonal Adrian Escobar Paez
ZaawansowanyDołącz
nr zaj.5/12
20:15-21:15 BACHATA Start zajęć 7 lipca!
Anna Korban, Piotr Sołtysiak
PoczątkującyZbieramy zapisy!
nr zaj.1/12
21:30-22:30 TANIEC UŻYTKOWY DLA PAR
Michał Krawczyk
PoczątkującyDołącz
nr zaj.5/8
21:30-22:30 BACHATA DOMINICANA Start zajęć 7 lipca!
Jonal Adrian Escobar Paez
PoczątkującyZbieramy zapisy!
nr zaj.1/12
 
środa
16:30-17:30 TANIEC WSPÓŁCZESNY
Natalia Kladziwa
PoczątkującyDołącz
nr zaj.5/12
17:45-18:45 MODERN JAZZ
Natalia Kladziwa
ŚredniDołącz
nr zaj.4/12
17:45-18:45 COMMERCIAL DANCE Start zajęć 15 lipca!
Jonal Adrian Escobar Paez
PoczątkującyZbieramy zapisy!
17:45-18:45 BROADWAY JAZZ Start zajęć 15 lipca!
Natalia Kladziwa
PoczątkującyZbieramy zapisy!
nr zaj.1/12
19:00-20:00 REGGAETON
Ola Dworakowska
PoczątkującyDołącz
nr zaj.4/12
19:00-20:00 SALSA KUBAŃSKA
Angel Yuniel Cardena Diaz, Kalina Paszyńska
ZaawansowanyDołącz
nr zaj.5/12
19:00-20:00 TWERK
Gosia Kasińska
ŚredniDołącz
nr zaj.2/12
20:15-21:15 SALSA SOLO  Formacja.
Kamelia Vasilieva
ŚredniKurs trwa
20:15-21:15 SALSA SUELTA - SOLO!
Angel Yuniel Cardena Diaz
ZaawansowanyDołącz
nr zaj.5/12
20:15-21:15 BACHATA Social Tricks!
Piotr Koziołkiewicz, Tatewik Burchart
ŚredniZbieramy zapisy!
nr zaj.1/12
20:15-21:15 KIZOMBA Start zajęć 8 lipca! Kizomba Technika.
Michał Andryszczak, Magda Kosiorek
OpenZbieramy zapisy!
21:20-22:20 BACHATA Party Fun!
Piotr Koziołkiewicz, Tatewik Burchart
ŚredniZbieramy zapisy!
nr zaj.1/12
21:30-22:30 SALSA KUBAŃSKA
Angel Yuniel Cardena Diaz
PoczątkującyDołącz
nr zaj.4/12
 
czwartek
16:30-17:30 LATIN SOLO
Paweł Sobieraj
ŚredniDołącz
nr zaj.4/12
17:45-18:45 LATIN SOLO  Start zajęć 16 lipca!
Ewa Rezner
PoczątkującyZbieramy zapisy!
nr zaj.1/12
17:45-18:45 SALSA SOLO
Aga Kostecka
ZaawansowanyDołącz
nr zaj.4/12
17:45-18:45 DANCEHALL Dancehall Female. Dołącz!
Magda Mieczkowska
ŚredniDołącz
nr zaj.5/12
19:00-20:00 DANCEHALL Dancehall Steps.
Magda Mieczkowska
OpenDołącz
nr zaj.4/12
19:00-20:00 SALSA SOLO
Kamelia Vasilieva
PoczątkującyDołącz
nr zaj.4/12
19:00-20:00 Hustle
Mateusz Kido
ŚredniDołącz
nr zaj.4/12
20:15-21:15 SALSA KUBAŃSKA
Angel Yuniel Cardena Diaz, Kalina Paszyńska
ŚredniDołącz
nr zaj.4/12
20:15-21:15 SALSA LOS ANGELES
Anna Korban, Piotr Sołtysiak
PoczątkującyDołącz
nr zaj.2/12
20:15-21:15 BACHATA Bachata Moderna.
Michał Andryszczak, Kamelia Vasilieva
PoczątkującyDołącz
nr zaj.3/12
21:30-22:30 BACHATA Start zajęć 9 lipca! Bachata Choreo.
Anna Korban, Piotr Sołtysiak
ŚredniDołącz
 
piątek
16:30-17:30 BEYONCE STYLE W dniu 03.07. zajęcia nie odbędą się!
Sandra Wójt
PoczątkującyDołącz
nr zaj.2/12
17:45-18:45 HIP HOP Zajęcia 10 i 17 lipca - nie odbędą się.
Darek Wasiak
ŚredniDołącz
nr zaj.3/12
17:45-18:45 SALSA SUELTA - SOLO!
Angel Yuniel Cardena Diaz
PoczątkującyDołącz
nr zaj.3/12
17:45-18:45 BEYONCE STYLE
Sandra Wójt
ŚredniDołącz
nr zaj.5/12
19:00-20:00 SALSA KUBAŃSKA Cuban Fit!
Angel Yuniel Cardena Diaz
OpenDołącz
19:00-20:00 REGGAETON
Jonal Adrian Escobar Paez
PoczątkującyDołącz
nr zaj.4/12
20:15-21:15 KIZOMBA Start zajęć 3 lipca!
Michał Andryszczak, Magda Kosiorek
PoczątkującyZbieramy zapisy!
21:30-22:30 KIZOMBA
Michał Andryszczak, Magda Kosiorek
ŚredniDołącz
nr zaj.4/12
 
sobota
13:15-14:15 MODERN JAZZ Dołącz!
Anastasiya Bakhtyukova
PoczątkującyDołącz
nr zaj.5/12
14:15-15:15 LATIN SOLO  Formacja Gruby Team.
Kacper Grubin
ŚredniKurs trwa
14:30-15:30 BEYONCE STYLE
Sandra Wójt
PoczątkującyDołącz
nr zaj.5/12
15:15-16:15 LATIN SOLO  Start zajęć 18 lipca!
Paulina Ostrowska
PoczątkującyZbieramy zapisy!
nr zaj.1/12
15:15-16:15 LATIN SOLO  Formacja Gruby Team.
Kacper Grubin
ŚredniKurs trwa
15:30-16:30 TANIEC BRZUCHA Formacja Shik Shak Shimmy.
Aga Kostecka
ŚredniKurs trwa
 
niedziela
17:15-18:15 SAMBA DISCO
Michał Andryszczak
ZaawansowanyDołącz
nr zaj.6/12
18:00-19:00 LATIN SOLO
Paweł Sobieraj
ZaawansowanyDołącz
18:15-19:15 TANIEC UŻYTKOWY DLA PAR Dołącz!
Michał Lotka
PoczątkującyDołącz
nr zaj.4/8
18:30-19:30 SALSA KUBAŃSKA
Michał Andryszczak
PoczątkującyDołącz
nr zaj.3/12
19:15-20:15 LATIN SOLO
Paweł Sobieraj
ZaawansowanyDołącz
19:30-20:30 TANGO ARGENTINO  Start zajęć 12 lipca!
Michał Lotka
ZaawansowanyZbieramy zapisy!
nr zaj.1/12
19:45-20:45 Pierwszy taniec młodej pary Start zajęć 19 lipca! Walc Angielski.
Paweł Błaszczyk
PoczątkującyZbieramy zapisy!
nr zaj.1/4
19:45-20:45 KIZOMBA Dołącz!
Michał Andryszczak, Magda Kosiorek
OpenDołącz
20:45-21:45 REGGAETON
Jonal Adrian Escobar Paez
ZaawansowanyDołącz
nr zaj.3/12
21:00-22:00 TANIEC UŻYTKOWY DLA PAR
Paweł Błaszczyk
PoczątkującyDołącz
nr zaj.4/8