Notice: Trying to get property of non-object in /plugins/system/modulesanywhere.php on line 149

Gorący taniec na Wyborach Miss Fali w AquaParku Łódź


Miss Fali ze Szkołą Tańca Urban Dance Zone Łódź

 

Tegoroczne wybory Miss Fali w łódzkim Aquaparku Fala, zgromadziły rekordową liczbę gości. Atrakcjami towarzyszącymi wyborom był występ zespołu Latino Show Band, który podgrzewał atmosferę latynoską muzyką oraz pokazy tańca łódzkiej Szkoły Tańca Urban Dance Zone.

 

Goście mogli obejrzeć pokazy Tańca Brzucha, widowiskową Salsę Rueda De Cassino, tańczoną w kole przez większą ilość par oraz solowy występ pary w Salsie Los Angeles. Dodatkową atrakcją taneczną imprezy był introkurs Salsy dla wszystkich chętnych, do którego dołączył sam Artur Partyka.

Miss Fali 2009 i równocześnie Miss Foto została 22-letnia Aleksandra Pietrasiak z numerem 11. I Wicemiss Fali została Ewa Wierzbicka, a II Wicemiss i Miss Publiczności wybrano Magdalenę Matuszewską. Wszystkie Panie otrzymały w nagrodę wycieczki zagraniczne oraz upominki od sponsorów, w tym karnety na kurs tańca. Gratulujemy w szczególności Pani Ewie, która jest naszą kursantką - jak widać taniec dodaje gracji i pewności siebie!

 

 

Zapraszamy na relacje zdjęciowe zarówno z Finału Miss Fali - 16 sierpnia oraz z Eliminacji z dnia 01 sierpnia. Przejdź do Galerii zdjęć