Notice: Trying to get property of non-object in /plugins/system/modulesanywhere.php on line 149

Animacje taneczne dla dzieci w Aquapark Fala


Taniec dla dzieci w aquapark

Dzieci, które rozpiera energia, oprócz pluskania się w basenach będą mogły wziąć udział w ciekawej zabawie - tanecznej animacji.

Zapraszamy do wzięcia udziału w darmowych warsztatach tanecznych dla dzieci, które odbędą się na terenie Aquaparku Fala (www.aquapark.lodz.pl) w sobotę (26 września) o godzinie 15 pod okiem doświadczonej i przemiłej instruktorki Szkoły Tańca Urban Dance Zone - Ewy.


W rytmie ulubionych przebojów, maluchy będą mogły spróbować swoich sił w tańcu. Każdy uczestnik zostanie nagrodzony dyplomem uczestnictwa! Wiek dziecka nie ma znaczenia!

Taniec to, oprócz zabawy, sposób na poprawę sprawności fizycznej, wytrzymałości, gibkości czy koordynacji ruchowej. Jest bardzo istotnym elementem w rozwoju. Pobudza zmysły, rozwija sprawność fizyczną i pamięć. Dla nieśmiałych dzieci może okazać się szansą na odkrycie własnego talentu i pasji, zaimponowanie rówieśnikom i podniesienie samooceny.

Instruktorzy Urban Dance Zone posiadają nie tylko wieloletnie doświadczenie taneczne i instruktorskie, ale także uprawnienia i doświadczenie pedagogiczne, dzięki czemu są w stanie dostosować poziom i sposób prowadzenia zajęć do potrzeb i możliwości określonych grup wiekowych, co wyróżnia ich na tle innych szkół tańca.

Poza tym instruktorzy tańca dla Dzieci i Młodzieży po prostu kochają uczyć dzieci i łatwo nawiązują z nimi kontakt.

Bądź na Fali i tańcz z Urban Dance Zone już od najmłodszych lat!