Notice: Trying to get property of non-object in /plugins/system/modulesanywhere.php on line 149

Notice: Undefined variable: gd_support in /plugins/content/jwsig.php on line 83

Relacja ze Studenckich Dni Otwartych


Studenci, którzy odwiedzili nasza szkołę i wzięli udział w Studenckich Dniach Otwartych, dokonali trafnego wyboru na sobotnie popołudnie.  Pod okiem naszych najfajniejszych pod słońcem instruktorów, poznawali podstawy wielu różnych technik tanecznych. Wszyscy z ogromnym zapałem i radością trenowali kroki podstawowe i obroty.

Studenci w Łodzi są naprawdę wyjątkowi! To właśnie Wy stworzyliście taką przyjazną atmosferę, że każdy z instruktorów przedłużał swoje zajęcia, bo chciał Wam pokazać jeszcze, i jeszcze… Dziękujemy, że nam zaufaliście i mamy nadzieję, że spotkamy się na zajęciach!

Tak jak obiecaliśmy – nagrody zostały rozlosowane!!! Na ostatnich zajęciach, które odbyły się w ramach Studenckich Dni Otwartych, jedna z Kursantek (w obecności reszty roztańczonych Studentów)  na ochotnika wyciągała losy. W kapeluszu były nazwiska wszystkich Studentów, którzy tańczyli z nami tego dnia (ciekawostką jest to, że losująca, Pani Karolina, wyłowiła z kapelusza los ze swoim nazwiskiem!). Serdecznie gratulujemy!

Oto lista nagrodzonych osób:

Miesięczny karnet na dowolnie wybraną technikę w Szkole Tańca UDZ otrzymują:
- Sawicka Karolina
- Ewelina Czarnecka
- Wiktor Tymiński

Zaproszenie na luksusowy zabieg z relaksującym masażem, aromatami i muzyką w Centrum Urody E.&J.Myśkiewicz:
- Marta Czarnecka
- Dariusz Porowski
- Marzena Pawłowska

Nagrody do odebrania w recepcji Szkoły. Gratulujemy!!!

Z nami warto tańczyć!!

 

Relacja zdjęciowa