Notice: Trying to get property of non-object in /plugins/system/modulesanywhere.php on line 149

Taneczne wakacje w Łodzi!


Taneczne wakacje, taniec Łódź w Urban Dance Zone UDZ

 

Spędzasz lato w mieście? Nie martw się - z nami nie będziesz się nudzić!
Działamy przez całe lato!

Nasze regularne kursy nadal trwają. Dla tych wszystkich, którzy nigdzie nie wyjeżdżają, przygotowaliśmy mnóstwo wakacyjnych niespodzianek w bardzo atrakcyjnych cenach !

 

WARSZTATY TANECZNE

Przygotowaliśmy specjalny cykl warsztatów z różnych technik tanecznych, m.in. HIP-HOP/NewStyle z Maksem, Taniec brzucha z Hayal, MOVIECLIP Dance z Raffim, Warsztaty z JAZZu z Elą Brodą, czy też SALSA LADIES STYLING I SPIN CLASS z Kamelią Vasilievą z Bułgarii! Nadchodzące warsztaty znajdziesz w naszych Ofertach Specjalnych

INTENSYWNE KURSY WAKACYJNE

Specjalnie dla tych którzy chcą wykorzystać wakacje na szybką naukę tańca. Salsa, Taniec brzucha, Taniec towarzyski i inne. Sprawdzaj na bieżąco Grafik zajęć, gdzie znajdują się zajęcia na nadchodzące dwa tygodnie.

TANIEC DLA DZIECI

Nie chcesz, aby Twoje dziecko nudziło się latem? Zapisz je na zajęcia taneczne w naszej szkole! Zajęcia dla dzieci już od 7 do 17 lat. Koszt takich zajęć jest niewspółmiernie niski w porównaniu z tradycyjną wycieczką wakacyjną, a przysparza niejednokrotnie większych wrażeń. Zobacz nasze propozycje kursów dla dzieci.

WIECZORNE IMREZY W ŁÓDZKICH KLUBACH

Zapraszamy na salsowe imprezy sygnowane przez URBAN DANCE ZONE! Gwarantujemy znakomitą muzykę i świetną zabawę. Na każdym z takich wieczorów organizujemy bezpłatne Introkursy prowadzone przez naszych instruktorów. Jest to również okazja do tańca z naszymi instruktorami poza szkołą!

WTORKI - "SZAFA SALSA"
Ten Klub Szafa, ul. Rewolucji 1905r. - od godz. 21.30

CZWARTKI - "URBAN MOJITO ZONE"
Mojito Latino Club, ul. Piotrkowska 143 - od godz. 21.30

 

GDZIE NAS SPOTKASZ POZA SZKOŁĄ?

Oprócz zajęć które odbywają się w naszej szkole, możesz nas spotkać na wakacyjnych koloniach dla dzieci, gdzie nasi instruktorzy uczą tańca, w łódzkim Aquaparku  gdzie dajemy pokazy tańca brzucha oraz salsy, w innych miastach gdzie prowadzimy warsztaty z salsy, hip-hopu czy breakdance.

 

DLA TYCH CO WYJEŻDŻAJĄ NA WAKACJĘ

Każdy karnet na kurs regularny wykupiony w okresie od 15 czerwca do 15 sierpnia, ma przedłużoną, wakacyjną ważność - aż do 15 września! Jeżeli więc wyjeżdżasz w trakcie trwania kursu - nie martw się! Po powrocie będziesz mógł dołączyć do dowolnego kursu w UDZ aż do 15 września, bez strat finansowych :)