Salsa i Bachata jakiej Łódź nie widziała! - Piotr „Mayer” Romanow w UDZ!


salsa Łódź

Nareszcie świeży powiew najprawdziwszej Salsy i Bachaty! Wysoki poziom nauczania, jakiego do tej pory w Łodzi nie było! Wyśmienity pedagog, doświadczony instruktor i wspaniały tancerz w jednym! Wszystko to dla Was w UDZ - byście w jednym miejscu mogli rozwijać swój warsztat taneczny w bezkonkurencyjnych warunkach, u wybitnego i znanego nauczyciela.

Zobaczcie biografię Piotra: tutaj

Dlaczego wybrać zajęcia z Piotrem? Na jego zajęciach panuje świetna, przyjacielska atmosfera, której nie odnajdziecie nigdzie indziej. Z każdej kobiety, Piotr wyzwoli taneczny potencjał, który w niej drzemie. Pod jego okiem każda z Was dowie się, jak poddać się partnerowi w tańcu. Panów nauczy jak w zauważalny sposób zaistnieć na parkiecie. Pokaże jak pewnie i po męsku poprowadzić partnerkę w tańcu. Da Wam bezcenne wskazówki, których do tej pory mogliście uczyć się wyjeżdżając na warsztaty do innych miast lub zagranicę. Podzieli się z Wami sztuką uwodzenia na parkiecie tanecznym.

Piotr będzie prowadził zajęcia Salsy w parach. Z jego zajęć wyniesiecie naprawdę dużo bezcennej wiedzy.

Teraz specjalnie dla Was, w każdy piątek w Łodzi - Zajęcia prowadzone przez Piotra „Mayera” Romanowa.

 

 

Zobacz występ PACTO NOTORIO Piotra Romanowa z Salsa Libre

 

ALMA NEGRA z Salsa Libre

 

PIOTR AKTUALNIE PROWADZI ZAJĘCIA:

Ten instruktor akutalnie nie prowadzi żadnych zajęć regularnych.

ZAPIS ON-LINE:

Dokonując zapisu co najmniej na godzinę przed zajęciami, otrzymasz rabat 5% przy zakupie Karnetu Postawowego lub Złotego!

Zapisz się na zajęcia

Weryfikacja: Przepisz kod z obrazka

Imie i nazwisko*
E-mail*
Telefon*
Wybrane zajecia*
Data i Dzien tygodnia*
Godzina*
Dodatkowe informacje

Pola oznaczone * są wymagane
Dokonując zapisu on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Szkołę Tańca UDZ

Tooltip