Notice: Trying to get property of non-object in /plugins/system/modulesanywhere.php on line 149

Raynel Fernandez Ballester - nowy instruktor UDZ! AfroCuban, Salsa Kubańska i Men Styling


urban dance zone

Chcemy zapewnić Wam naukę na jak najwyższym poziomie, dlatego też nie ustajemy w poszukiwaniu jak najlepszych nauczycieli. Któż inny najlepiej nauczy jak tańczą na Kubie - jeśli nie rodowity Kubańczyk? Takich zajęć, jakie chcemy Wam zaproponować, nie znajdziecie nigdzie indziej w Łodzi! Tym razem mamy dla Was naprawdę niezwykłą wiadomość.

 

Raynel Fernandez Ballester - znakomity tancerz, choreograf i pedagog. Jego doświadczenie taneczne naprawdę robi duże wrażenie. Raynel pochodzi z Hawany, gdzie od najmłodszych lat uczył się tradycyjnych tańców kubańskich, m.in. son, cha cha cha, pilon, mozambique i danzon. Następnie w Ballet Teatro America studiował balet, taniec klasyczny oraz tradycyjne tańce afrokubańskie.

Na Kubie współpracował z takimi grupami tanecznymi jak “Estilo Fantástico” (jazz, sherdaon, breakdance), “Estilo Salvaje” (merengue, salsa, columbia, zamba, folklor afrokubański, balet, taniec współczesny), “Isla Azul”, “Cabaret Continental”, “Hello Habana”, “Benny Moré”, “Guatebay”, “Sueños Mágicos”.
Jako nauczyciel tańca, choreograf i tancerz pracował również na 10 miesięcznym kontrakcie w Turcji (2002-2003).

Stworzył także własną grupę pokazową: RAYNEL'S RAICES SHOW GROUP.

 

Wszyscy miłośnicy prawdziwego Tańca „od korzeni” nie mogą opuścić Jego zajęć. To także punkt obowiązkowy dla każdego liczącego się Salsero. Lekkość i swoboda z jaką Raynel porusza swoim ciałem powinna stać się celem do naśladowania dla wszystkich tancerzy.

Raynel prowadził w UDZ warsztaty w lutym 2010. Zobacz relację - tutaj.

Już od 14 kwietnia, w każdą środę w Urban Dance Zone, możecie uczestniczyć w zajęciach z tym nieprzeciętnym nauczycielem.

 

RAYNEL AKTUALNIE PROWADZI ZAJĘCIA:

Ten instruktor akutalnie nie prowadzi żadnych zajęć regularnych.

ZAPIS ON-LINE:

Dokonując zapisu co najmniej na godzinę przed zajęciami, otrzymasz rabat 5% przy zakupie Karnetu Postawowego lub Złotego!

Zapisz się na zajęcia

Weryfikacja: Przepisz kod z obrazka

Imie i nazwisko*
E-mail*
Telefon*
Wybrane zajecia*
Data i Dzien tygodnia*
Godzina*
Dodatkowe informacje

Pola oznaczone * są wymagane
Dokonując zapisu on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Szkołę Tańca UDZ

Tooltip