Zostań Promotorem UDZ


Taniec to Twoja pasja? Masz wielu znajomych? Jesteś osobą energiczną i komunikatywną? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję!

Zostań Promotorem UDZ i tańcz za darmo!

Taniec to całe życie wielu z nas. Ale wiadomo - nauka tańca kosztuje. Jeżeli chcesz mieć możliwość darmowej i nieograniczonej nauki, w naszej Szkole oraz zyskać status Promotora UDZ – zgłoś się do nas!

Działania Promotora są bardzo proste i opierają się m.in. na: ogólnej aktywności, udostępnianiu wydarzeń UDZ na FB oraz zapraszaniu znajomych. Promotor będzie także brać czynny udział w życiu naszej Szkoły.

W zamian dajemy możliwość zupełnie darmowej nauki w UDZ, przez cały rok!

Uwaga! Umowy podpiszemy tylko z wybranymi osobami.

Jeżeli podoba Ci się nasza propozycja i chcesz zostać Promotorem UDZ, wyślij do nas zgłoszenie, na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W tytule zgłoszenia koniecznie wpisz: „Promotor UDZ”. W treści wiadomości podaj nam swoje imię, nazwisko, wiek, numer telefonu i napisz dlaczego chcesz zostać Promotorem UDZ.