Tańcz w wielkim mieście z Radiem Łódź i Urban Dance Zone


Zapraszamy na wielką, roztańczoną, wiosenna akcję - Tańcz w Wielkim Mieście z Radiem Łódź i Szkołą Tańca Urban Dance Zone.

Jeśli kiedykolwiek przeszła Ci przez głowę myśl, żeby zacząć tańczyć – zrób to teraz! Lepszej okazji już nie będzie!

 

Zapraszamy do słuchania Radia Łódź, gdzie od poniedziałku do piątku będzie można wygrać uczestnictwo w specjalnie przygotowanym na tę okazję przyśpieszonym, niedzielnym Kursie Tańca dla Początkujących. Do wygrania będą podwójne zaproszenia, więc będzie można ze sobą zabrać: męża, przyjaciółkę, siostrę, mamę…

Ilość miejsc ograniczona, w trosce o komfort zajęć.

Przez 4 kolejne tygodnie w niedziele, w godzinach 12:00 – 14:15 w Szkole Tańca Urban Dance Zone, będą odbywały się zajęcia z jednej techniki tanecznej. Będą to wyjątkowe zajęcia specjalnie dla Słuchaczy Radia Łódź, którzy chcą postawić pierwsze kroki na parkiecie.

A zatem:

22 kwietnia – Salsa Solo tylko dla Pań – Szczególnie dla tych Pań, które lubią dobrze się bawić przy rytmach latynoskiej muzyki. Salsa jest energiczna i żywiołowa. to świetna okazja aby nauczyć się jak eksponować kobiecy urok i wdzięk.


29 kwietnia – Taniec Użytkowy w Parach - Nie znajdziesz tu skomplikowanych i technicznie trudnych układów i kroków. Z nami nauczysz się cieszyć tańcem, a przy odrobinie chęci zapewnisz sobie doskonałą zabawę na całe noce!


6 maja – Taniec Brzucha tylko dla Pań – Po tych zajęciach Panie poczują się, jak piękne księżniczki z Baśni 1001 nocy. Brzęczące chusty do tańca, orientalna muzyka, zmysłowe ruchy rąk, ramion i bioder na pewno przypadną Wam do gustu.

13 maja – Salsa w Parach - To prawdziwa zabawa dwojga parterów. Mężczyzna trochę popisuje się w tańcu przed swoja partnerką, wprowadzając ją w wymyślne i poplątane figury. Mężczyzna dominuje – a kobieta poddaje się temu, nadając tańcu zmysłowości oraz kokieterii.

Zapraszamy do słuchania Radia Łódź i udziału w konkursie.

I Ty zatańcz w wielkim mieście!