26 maja - Warsztaty tańca dla Mam!


Dzień Matki to najcieplejsze ze świąt w całym roku. Nawet, jeśli na co dzień nie zawsze pamiętamy by dowieść naszym Mamom, jak bardzo są dla nas ważne, to właśnie Dzień Matki jest najlepszą okazją na wyrażenie troski, miłości i zainteresowania.

 

 

To święto, podczas którego powinniśmy okazać naszym mamom wyrazy miłości i szacunku w jakiś szczególny sposób, np. obsypując kwiatami, upominkami lub… podarować Jej przeżycie niezapomnianych emocji - zakupując specjalnie przygotowane, piękne zaproszenie na zajęcia taneczne "Tańcząca Mama", które odbędą się właśnie 26 maja – czyli w Dzień Matki.

 

Przygotowaliśmy przekrój kobiecych stylów, które spodobają się każdej Mamie.

 

W tym bardzo ważnym dniu Mamy zatańczą: Latin Solo, poczują się jak Szeherezady na Tańcu Brzucha oraz rozkwitną na Salsie Solo.

 

Wszystkie zajęcia odbędą się na poziomie początkującym :)

 

Uwaga! Wiemy jak ciężko rozstać się z najmniejszymi pociechami, dlatego w szkole będzie także czekał specjalnie przygotowany kącik z zapewnioną opieką dla dzieci, gdzie będą pysznie się bawiły:)

 

Między każdymi zajęciami są planowane 15 minutowe przerwy, w tym czasie wszystkie Drogie Mamy będą mogły wypić kawę i herbatę z odrobiną słodkości :)

 

10:00-10:45 - Salsa Solo, prowadzi Aneta Góral

11:00-11:45 - Taniec Brzucha, prowadzi Agnieszka Kostecka

12:00-12:45 - Latin Solo, prowadzi Michał Krawczyk


Cena zaproszenia na wszystkie zajęcia „Tańcząca Mama” – 35,00 zł / Zaproszenie możesz kupić w recepcji szkoły