Notice: Undefined variable: gd_support in /plugins/content/jwsig.php on line 83

FREDYCLAN GARCIA BATISTA! Warsztaty CUBA MI AMOR 6! 6-7 października lutego 2012r.


Już po raz szósty w Urban Dance Zone Łódź - gorące kubańskie warsztaty i super impreza.
Cuba Mi Amor 6
- tym razem naszym wyjątkowym gościem będzie - Fredy Clan Garcia Batista oraz Yanelis!

Po zachwytach jakie padały pod Jego adresem po ostatnim Festivalu Cubano i w odpowiedzi na Wasze prośby, postaraliśmy się bardzo i.... udało się :) Fredy Clan Garcia Batista będzie gościem 6 już edycji znanych Wam warsztatów - Cuba mi Amor w UDZ.

Razem z Fredym zajęcia poprowadzi, znana Wam zarówno z Festivalu Cubano, jak i zajęć prowadzonych w UDZ - rodowita Kubanka Yanelis Salazar Serrano!
To będzie niesamowita mieszanka kubańskiej energii!

Fredy Clan

Wykształceniem i doświadczeniem zawodowym mógłby obdzielić sporą grupę tancerzy. Gdybyśmy byli w podstawówce pierwszym słowem, którym byśmy go opisali byłoby... kujon

Gdybyśmy pisali o świecie show biznesu byłoby... pracował dla gwiazd, których popularność możnaby porównać do Madonny, Micheala Jacksona, JLo, Beyonce, Rihanny...

Escuela Vocacional de Arte, Escuela Nacional de Arte (ENA), Institut Superior de Arte (ISA) i to każda ukończona z najlepszym wynikiem na roku!

Pracował z Buena Vista Social Club, Compay Segundo, Los Van Van, Charanga Habanera, Oscar de Leon, La India, Lazarito Valdes y Bamboleo… i możnaby tak wymieniać w nieskończoność!

Polscy salseros zakochali się w jego charyzmie, uśmiechu i umiejętnościach na tegorocznym Festivalu Cubano, gdzie wraz z Yanelis rozgrzewali uczestników do czerwoności...

 

Grafik:

Sobota:
12:00 - 13:00 - Despelote (czyli kubański ruch ciała w solowej salsie)
13:15 - 14:15 - Salsa Suelta
14:45 - 15:45 - Rumba Guaguanco (dziewczyny nie zapomnijcie o spódnicach lub chustach)
16:00 - 17:00 - Reggaeton

22:00 - Super Impreza Kubańska na której będziecie mogli pochwalić się swoimi umiejętnościami. Zagra znany i kochany...DJ Tresorman!!!

Szykujcie kreacje :)
Znów będzie się działo!
Miejsce: Nowa siedziba Szkoły Tańca Urban Dance Zone, Al. Piłsudskiego 8/10, Łódź
Przypominamy także, że w trosce o wysoki komfort uczestników - w naszej szkole została zainstalowana klimatyzacja, więc będzie czym oddychać i możemy zapomnieć o zaparowanych lustrach :)

Niedziela:
12:00 - 13:00 - Salsa Cubana
13:15 - 14:15 - Rueda de Casino - fun ;)
14:45 - 15:45 - Cubaton

Zdjęcia Frediego i Yaneli z Festivalu Cubano 2012