100% Kizomby z ZE BARBOSA! Warsztaty 8-9 grudnia 2012r. - Odwołane


kizomba

Już od kilku lat, Urban Dance Zone promuje niezwykle sensualny i coraz bardzo popularny w Polsce taniec - Kizombę. Po sukcesie niezwykłych warsztatów z Helio Santos (Lizbona, Portugalia), które miały miejsce w maju tego roku (obejrzyj relację tutaj), znów będziemy mieli okazję uczyć się od najlepszych instruktorów.

Prosto z Lizbony, gdzie Kizombę tańczy się w co drugim klubie muzycznym, przyjedzie do nas Ze Barbosa - aktor, tancerz i instruktor pochodzący z Wysp Zielonego Przylądka.

Ze Barbosa jest bez wątpienia jednym z najbardziej popularnych nauczycieli w dziedzinie afrykańskich tańców, znany nie tylko w Lizbonie ale i na całym świecie, gdzie jest gościem Kongresów Kizombowych. Zaprezentuje swój styl, ukształtowany przez wiele lat pracy, z różnych spotkań i doświadczeń jakie miał w swojej karierze.

Uwaga! Z przyczyn od nas niezależnych jesteśmy zmuszeni do przeniesienia warsztatów na wiosnę 2013r. W sprawie zwrotów Recepcja będzie kontaktować się z każdą osobą indywidualnie.

Grafik:

Sobota 08 grudnia:
13:00 - 14:00 - Kizomba Na Passada - Początkujący
14:10 - 15:10 - Kizomba Na Passada - Średni
15:20 - 16:20 - Kizomba Na Passada - Zaawansowany
16:30 - 17:30 - Semba - Open

Sobota, 22:00 - Impreza Kizombowa i wyjątkowa niespodzianka. Zagra dla Was DJ Marek Marash Rewicki z Wawy!!! :)

Niedziela, 09 grudnia:
12:00 - 13:00 - Kizomba contra Semba - Open
13:10 - 14:10 - Funana - Cabo Verde - Open
14:20 - 15:20 - Kizomba tricks - OpenMarek był Dj’em na Warsaw Salsa Festival.
Jest także czynnym DJ’em takich imprez jak: Wtorkowa impreza Kizombowa na Chłodnej, w Pałacu Kultury i Nauki, Czwartkowa impreza Kizombowo – Bachatowa w Havanie oraz Sobotnia impreza Bomba Latina w Studiu Tańca Salsa Libre.
Oprócz DJ owania, Marek jest także jednym z pierwszych Instruktorów Kizomby i Semby w Polsce. Był instruktorem na takich festiwalach, jak Warszawski Festiwal Kizomby, Warsaw Summer Salsa and Kizomba Festival, Warsaw Salsa Festival.

Tego wieczoru zagra u nas :)


Miejsce: Siedziba Szkoły Tańca Urban Dance Zone, Al. Piłsudskiego 8/10, Łódź
Przypominamy także, że w trosce o wysoki komfort uczestników - w naszej szkole została zainstalowana klimatyzacja, więc będzie czym oddychać i możemy zapomnieć o zaparowanych lustrach :)