09.10.2013r. - Noc klubów, Noc zabawy, Noc integracji - UDZ patronem imprezy


Polecamy największe łódzkie otrzęsiny dla studentów, już 09 października. Urban Dance Zone został oficjalnym patronem Initiation! Masz opaskę Imprezy? Dostaniesz 10% zniżki w UDZ.

Initiation -TO NOC KLUBÓW, NOC ZABAWY, NOC INTEGRACJI

INITIATION - to największe otrzęsiny łódzkich studentów w historii. Co roku do miasta przyjeżdżają dziesiątki tysięcy studentów, którzy wyrwali się z domowego ogniska i chcą zakosztować życia i przede wszystkim upragnionej WOLNOŚCI. Pokażemy im jak można świetnie się bawić w naszym mieście!

INITATION - to masa dodatkowych atrakcji i happeningów, które będzie można spotkać zarówno przed imprezą, jak i w tą szczególną NOC OTRZĘSINOWĄ! A gdzie? Oczywiście prym będzie wiodła ulica Piotrkowska, która niezaprzeczalnie jest w centrum nocnych wydarzeń Łodzi, ale nie tylko :)

Zasady są proste:

Jednego dnia - 9 października 2013r. - każdy ze studentów będzie mógł zakupić jeden bilet, wymieniany na opaskę, który umożliwi mu wstęp do 18 najlepszych łódzkich klubów. 1 NOC – 1 BILET – 1000000 WRAŻEŃ

Tej jednej nocy każdy z Was może urządzić sobie rajd po wszystkich klubach w których warto bawić się podczas nadchodzącego roku akademickiego .

Pokażmy zatem, że ŁÓDŹ TO MIASTO AKADEMICKIE!

Bądźcie czujni i obserwujcie na bieżąco kolejne informacje! Czeka na Was wiele atrakcji!

Więcej na: http://initiation.pl/