16 listopada - Płaski Brzuch i Cardio Salsa gratis!


Lubisz o siebie dbać? Chcesz prowadzić zdrowy tryb życia? Spróbuj zajęć fitness w Urban Fit Zone - Strefie Fitness tylko dla Kobiet.

16 listopada zapraszamy na zajęcia: Cardio Salsa oraz Płaski Brzuch. Tego dnia możesz wziąć w nich udział zupełnie za darmo.

Godzina 13:10 - CARDIO SALSA

- to trening wytrzymałościowy (tlenowy), który odbywa się w rytmach Salsy i bazuje na jej krokach. Taki trening spala tkankę tłuszczową, dotlenia organizm oraz zwiększa wydajność pracy serca i płuc. Wszystko to w połączeniu z Salsą daje niezwykle przyjemny i wartościowy trening. Taneczna sesja Cardio Salsy odpędzi nudę i stres codziennego dnia, wyzwoli radość, a przede wszystkim korzystnie wpłynie na kształtowanie sylwetki.

Dla kogo są zajęcia Cardio Salsy? - zajęcia Cardio Salsy przeznaczone są dla osób w każdym wieku, bez względu na poziom wydolności fizycznej, są to świetne zajęcia dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z Salsą i są gotowe na dynamiczny trening, jak również dla wszystkich, którzy uwielbiają salsowe rytmy.

Jakie korzyści daje Cardio Salsa? - skutecznie spala kalorie, zapewnia trening całego ciała, poprawia kondycję, poprawia koordynację ruchową, wzmacnia serce i układ krwionośny, umożliwia poznanie podstawowych kroków Salsy, łagodzi stres i wprawia w dobry nastrój.


Godzina 14:25 - PŁASKI BRZUCH

- to trening ukierunkowany na ukształtowanie i wzmocnienie mięśni brzucha. Równoległy cel zajęć to spalenie tkanki tłuszczowej z tej problematycznej dla kobiet części ciała.

Dla kogo są zajęcia PŁASKI BRZUCH? - zajęcia przeznaczone są dla wszystkich kobiet, które chcą wzmocnić mięśnie brzucha, zaakcentować talię i poprawić sylwetkę, zapraszamy na zajęcia płaski brzuch wszystkie panie, którym zależy na wyrzeźbieniu mięśni brzucha i talii oraz spaleniu „oponki”.

Jakie korzyści dają zajęcia PŁASKI BRZUCH? - systematyczne zajęcia w połączeniu z odpowiednią dietą pozwalają cieszyć się atrakcyjnym wyglądem brzucha, zmniejszenie obwodu talii, odpowiednio dobrany zestaw ćwiczeń na mięśnie brzucha i grzbietu poprawia postawę całego ciała.

 

W co się ubrać na zajęcia?

- mogą być spodnie od dresu lub legginsy,

- luźny t-shirt, lub koszulka na ramiączka - ważne, żeby była mocno elastyczna i nie ograniczała ruchów,

- możesz także wziąć rozpinaną bluzę, którą będziesz mogła zdjąć po rozgrzewce,

- włosy zepnij w koński ogon, lub załóż opaskę,

- weź wygodne buty na zmianę, mogą być też skarpety.

Na gratisowe zajęcia nie trzeba się zapisywać. Wystarczy przyjść: ul. Zachodnia 85, Łódź.

Aktualnie nie ma prowadzonych zajęć tej techniki. Jednak jeśli jesteś zainteresowany tym kursem, dokonaj zapisu poniżej, dzięki temu po zebraniu odpowiedniej ilości osób, poszukamy odpowiedniego terminu i uruchomimy zajęcia.

Aktualnie nie ma prowadzonych zajęć tej techniki. Jednak jeśli jesteś zainteresowany tym kursem, dokonaj zapisu poniżej, dzięki temu po zebraniu odpowiedniej ilości osób, poszukamy odpowiedniego terminu i uruchomimy zajęcia.