Warsztaty DANCEHALL z Weroniką Otrębską i Joanną Gulą w Łodzi! 23 lutego 2014r.


Z ogromną przyjemnością zapraszamy Was na kolejny Dancehall'owy event w Łodzi!!! Tym razem do naszego miasta przyjadą dwie wybitne tancerki: Weronika Otrębska oraz Joanna Guła.

Dziewczyny obecnie przebywają na Jamajce pogłębiając swoją wiedzę na temat kultury oraz tańca Dancehall. Tuż po swoim powrocie odwiedzą Nas by podzielić się najświeższymi nowinkami z tak odległego zakątka świata. Z tego właśnie powodu oprócz tradycyjnych 'lekcji praktycznych' odbędzie się również wykład/pogadanka. Przygotujcie się zatem na ogromną dawkę nie tylko najnowszych kroków, ale również wiedzy o tej tak odległej nam kulturze.


Dla osób niezorientowanych w temacie, krótka notka na temat dziewczyn ;)

JOANNA GUŁA I WERONIKA OTRĘBSKA to tancerki grup Polish Mafia Dancehall Crew, JAMMIN Team i One Love Dancesystem, organizatorki pierwszych w Polsce cyklicznych warsztatów ragga/dancehall Jamaican Meeting. Przez wiele lat szkoliły się w wielu różnych technikach, jednak dopiero w jamajskiej muzyce i stylach tańca z nią związanych odnalazły się całkowicie. Dancehall i Ragga okazały się idealnymi sposobami ekspresji siebie.
Obie instruktorki stale podnosiły swoje kwalifikacje zarówno w Polsce, jak i za granicą (Francja, Włochy, Rosja), szkoląc się u nauczycieli światowej sławy. Wśród nich można wyróżnić między innymi takich instruktorów z Jamajki jak: Orville Xpressionz , Global Bob, Andre Cosmic, Crazy Hype, Shelly Xpressionz, Matthew Richards, Craig Black Eagles, Kye Ghetto Legacy, Chinn Ovaload Skankaz; Brazylii: Lucas Migliorini oraz Europy: Laure Courtellemont, Camron One Shot, Melpo Mellz, Audrey Bosc. Przełomowy okazał się dla nich miesięczny pobyt na Jamajce w styczniu 2014. Pracowały tam z wieloma nauczycielami, choreografami i producentami światowej sławy. Wystąpiły między innymi w teledyskach Voicemail i J Capri. Jednak co najważniejsze poznały kulturę dancehall u jej korzeni, co nie jest w stanie równać się z żadnym doświadczeniem związanym z dancehallem poza granicami Jamajki. 
Asia i Weronika są osobami niesłychanie energicznymi i kreatywnymi. Na ich zajęciach najważniejsza jest dobra zabawa, ale także poznawanie podstaw oraz wypracowanie odpowiedniego dla jamajskich stylów tańca feelingu.


Program warsztatów:

12:00 - 13:30 ---> Weronika
13.45 - 14.45 ---> Weronika + Asia
15.00 - 16.00 ---> Wykład/ Pogadanka
16.15 - 17.45 ---> Asia 

Termin:

23 lutego 2014 - niedziela

Cennik*:

69 złotych (do 7 lutego)
79 złotych (do 14 lutego)
99 złotych (od 15 lutego)

*decyduje data wpłaty.

Zapisy przyjmujemy:

- na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
- telefonicznie: 695 385 254 lub 535 202 422
- osobiście w recepcji szkoły (ul. Zachodnia 85, Łódź)
Należy podać: swoje imię, nazwisko, numer telefonu i adres mailowy, oraz dopisek: Warsztaty Dancehall.

**Pamiętajcie, że ilość miejsc jest ograniczona. Tylko uprzednia wpłata gwarantuje wzięcie udziału w warsztacie!

Miejsce:

Urban Dance Zone 
ul. Zachodnia 85, Łódź

Dojazd:
z dworca Łódź Kaliska linią 86 (dojazd bezpośredni, 5 przystanek 'Gdańska')

 

 

Formularz zapisu:

Należy podać: swoje imię, nazwisko, numer telefonu i adres mailowy, oraz dopisek: Warsztaty Dancehall.

Zapisz się na zajęcia

Weryfikacja: Przepisz kod z obrazka

Imie i nazwisko*
E-mail*
Telefon*
Wybrane zajecia*
Data i Dzien tygodnia*
Godzina*
Dodatkowe informacje

Pola oznaczone * są wymagane
Dokonując zapisu on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Szkołę Tańca UDZ

Tooltip