27 kwietnia - Popping z Kaczorex'em (zwycięzcą GOT TO DANCE) w UDZ!


Tym razem naszym gościem będzie Michał Kaczorowski znany wszystkim jako Kaczorex. Pierwszy raz mieliście okazję zobaczyć go w programie „Mam Talent”- teraz po tylu latach jako świetny instruktor i tancerz poprowadzi warsztaty w Urban Dance Zone

Michał "Kaczorex" Kaczorowski - Swoje doświadczenie zdobył poprzez warsztaty, zawody, pokazy i reklamy na całym świecie. Brał udział w licznych przedsięwzięciach artystycznych: teledyskach, spektaklach, koncertach, pokazach i reklamach na terenie całej Europy.

Jego taneczny talent mogły podziwiać miliony widzów w IV edycji programu GOT TO DANCE (Tylko taniec), którego dzięki swej osobowości i tanecznym umiejętnością został zwycięzcą.

Szacunek wśród publiczności i międzynarodowej społeczności tanecznej zdobył wywalczonymi tytułami w wielu prestiżowych zawodach tanecznych m.in.:

- dwukrotny zwycięzca festiwalu GDAŃSK DŹWIGA MUZĘ 2012/2013 - jako pierwszy polak wygrał eliminacje w Irlandii do portugalskich zawodów Eurobattle 2010

- dwukrotnie został zaproszony przez organizatorów do najlepszej szesnastki popperów światowego turnieju Uk Bboy Championship 2010/2012 w Londynie

- w duecie z Lipskeem wywalczyli w eliminacjach w Finlandii udział w finałach najbardziej prestiżowego turnieju streetdance na świecie JUSTE DEBOUT w Paryżu. Startowali w nich jako pierwsi Polacy w historii.

 

Popping

Podobnie jak Locking, styl pochodzący z zachodniego wybrzeża USA. (początek lat 70-tych). Za twórcę tego tańca uznaje się Boogaloo Sama. Trwają jednak spekulacje na temat faktycznego autorstwa i pochodzenia tego tańca. Głównymi ośrodkami, które wpłynęły na powstanie Poppingu będą z pewnością Fresno, Bay Area, Los Angeles, oraz Pomona (odrębny styl – G-Style).

Popping można rozumieć w szerokim kontekście – po pierwsze jako taniec oparty na rytmicznym spinaniu mięśni – Pop – w określonych pozycjach wraz ze specyficznym funkowym bounce’em, oraz w innym znaczeniu – jako całą gamę różnego rodzaju odrębnych stylów tanecznych, tj. Boogaloo, Waving, Tutting, Robot, Animation, Puppet, Scarecrow, Strutting, Filmore itp., dla których Popping jest jakby ogarniającym je parasolem.

Popping wraz z Lockingiem tworzą dziedzinę taneczną, zwaną FUNKSTYLES.

 

Zajęcia:

27 kwietnia (niedziela)

19:00 – 20:30 – Popping

Cennik:

35 zł za osobę

 

Zapisy przyjmujemy:

- na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

- telefonicznie: 695 385 254 lub 535 202 422

- osobiście w recepcji szkoły (ul. Zachodnia 85, Łódź)

 

Należy podać: swoje imię, nazwisko, numer telefonu i adres mailowy, oraz dopisek: Warsztaty z Kaczorex’em

Wydarzenie na FB z filmikami - tutaj