25 maja! Byron Cox w Polsce! W Urban Dance Zone!


Byron Cox w Urban Dance Zone! Moi drodzy, mamy przyjemność zaprosić Was na warsztaty z konkretną osobowością znaną nam wszystkim ze sceny housowej, to nikt inny jak Byron Cox (The House Dance Project)

Zwycięzca różnych zawodów międzynarodowych, m.in. World Dance Colosseum – Japonia, The Styles Crash – Polska, New York City Jacks, The Urban Movement Tour – Philadelphia, World Of Dance – Belgia, Baltic Sessions – Estonia for House Dance.

Występy to świetna zabawa, jednak najlepszy owoc jego pracy zbiera na sali, dzieląc się z ludźmi którzy kochają house oraz w klubach podążając za muzyką, czując dźwięki. Organiczna natura tańca jest dla niego najważniejsza i przechodzi na parkiet z każdym tanecznym krokiem.

Parę słów od Byron'a:

"Z niecierpliwością czekam na moment, w którym będę mógł podzielić się z Wami swoim tańcem oraz stać się częścią tanecznej społeczności w Polsce. House i Hip – Hop jest językiem tańca, który umożliwia komunikację i interakcje pomiędzy entuzjastami tańca, na co dzień reprezentującymi odmienne style taneczne, bez względu na to czy są przyjaciółmi, rywalami czy nieznajomymi. House i Hip – Hop pozwalają rozwinąć i poszerzyć horyzonty taneczne, ale także udoskonalić takie elementy jak: zdolności motoryczne, generowanie energii, wyczucie muzyczne, kontrolę nad ciałem oraz przekazywanie emocji ruchem. Hip – Hop i House potrafi odnieść się i czerpać ze wszystkich styli tanecznych, poczynając od delikatnego tańca współczesnego na mocnych bitwach tanecznych kończąc. Poznamy wielorakie wariacje i odcienie Hip - Hop’u i House’u, a następnie przeniesiemy je na różnorodne sytuacje i strategie taneczne. To pozwoli nam lepiej zrozumieć mechanizmy taneczne i docenić możliwości podejmowania odmiennych wyborów i obierania różnych ścieżek dalszego rozwoju tanecznego. Niezależnie od poziomu zaawansowania i reprezentowanego na co dzień stylu tanecznego, wszyscy jesteście mile widziani. Nie mogę się doczekać momentu, w którym stanę się częścią waszej tanecznej historii. Z największą przyjemnością pomogę Wam ją „opowiedzieć”. Do zobaczenia!"

 

Grafik zajęć:

3x 1h - Hip Hop

3x 1h - House

 

Cennik:

Full Pass do 30 kwietnia - 180 zł

Full Pass po 30 kwietnia - 240 zł

Blok Hip Hop/House (3 zajęcia) do 30 kwietnia - 120 zł

Blok Hip Hop/House (3 zajęcia) po 30 kwietnia - 150 zł

Pojedyncze zajęcia 60 zł

 

Zapisy przyjmujemy:

- na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

- telefonicznie: 695 385 254 lub 535 202 422

- osobiście w recepcji szkoły (ul. Zachodnia 85, Łódź)

Należy podać: swoje imię, nazwisko, numer telefonu i adres mailowy, oraz dopisek: Byron Cox

 

Kiedy płacimy:

Rezerwacją miejsca na warsztatach jest wpłata całej kwoty – płatna do 15 maja 2014r.

Zobacz video na YouTube - tutaj

Wydarzenie na FB - tutaj