DANCEHALL Workshops 19 października - Joanna Guła i Weronika Otrębska


Z ogromną przyjemnością zapraszam Was na kolejny Dancehall'owy event w Łodzi!!!
Ponownie zajęcia poprowadzą dwie wybitne polskie tancerki:Weronika Otrębska oraz Joanna Guła.
Jak zwykle oprócz tradycyjnych 'lekcji praktycznych' odbędzie się również wykład/pogadanka. Przygotujcie się zatem na ogromną dawkę nie tylko najnowszych kroków, ale również wiedzy o tej tak odległej nam kulturze.

Dla osób niezorientowanych w temacie, krótka notka na temat dziewczyn ;)

JOANNA GUŁA I WERONIKA OTRĘBSKA to tancerki grup Polish Mafia Dancehall Crew, JAMMIN Team i One Love Dancesystem, organizatorki pierwszych w Polsce cyklicznych warsztatów ragga/dancehall Jamaican Meeting.

Przez wiele lat szkoliły się w wielu różnych technikach, jednak dopiero w jamajskiej muzyce i stylach tańca z nią związanych odnalazły się całkowicie. Dancehall i Ragga okazały się idealnymi sposobami ekspresji siebie.

Obie instruktorki stale podnosiły swoje kwalifikacje zarówno w Polsce, jak i za granicą (Francja, Włochy, Rosja), szkoląc się u nauczycieli światowej sławy. Wśród nich można wyróżnić między innymi takich instruktorów z Jamajki jak: Orville Xpressionz , Global Bob, Andre Cosmic, Crazy Hype, Shelly Xpressionz, Matthew Richards, Craig Black Eagles, Kye Ghetto Legacy, Chinn Ovaload Skankaz; Brazylii: Lucas Migliorini oraz Europy: Laure Courtellemont, Camron One Shot, Melpo Mellz, Audrey Bosc.

Przełomowy okazał się dla nich miesięczny pobyt na Jamajce w styczniu 2014. Pracowały tam z wieloma nauczycielami, choreografami i producentami światowej sławy. Wystąpiły między innymi w teledyskach Voicemail i J Capri.

Jednak co najważniejsze poznały kulturę dancehall u jej korzeni, co nie jest w stanie równać się z żadnym doświadczeniem związanym z dancehallem poza granicami Jamajki.

Asia i Weronika są osobami niesłychanie energicznymi i kreatywnymi. Na ich zajęciach najważniejsza jest dobra zabawa, ale także poznawanie podstaw oraz wypracowanie odpowiedniego dla jamajskich stylów tańca feelingu.

Program warsztatów:

12:00 - 13:30 ---> Weronika
13.45 - 15:15 ---> Asia
16:00 - 16:30 ---> collabo
16:45 - 18.00 ---> wykład

Cena*:

79 złotych (do 30 września)
89 złotych (od 1 do 12 października)
99 złotych (od 13 października)

*decyduje data wpłaty

Zapisy/Info**:

Recepcja UDZ
e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. tel: 695-385-254, 535 202 422
**Pamiętajcie, że ilość miejsc jest ograniczona. Tylko uprzednia wpłata gwarantuje wzięcie udziału w warsztacie!

Miejsce:

Urban Dance Zone ul: Zachodnia 85, Łódź


Dojazd:z dworca Łódź Kaliska autobusem linii 86 (dojazd bezpośredni, 5 przystanek 'Gdańska'), autobusem linii 99A (dojazd bezpośredni, 8 przystanek 'Legionów')tramwajem linii 12 (dojazd bezpośredni, 6 przystanek 'Kościuszki')