11 października - Warsztaty Mambo z Piotrem Mayerem Romanowem


Mamy ogromną przyjemności zaprosić Was na super warsztaty. Poprowadzi je wyśmienity tancerz i instruktor – Piotr Romanow. To gwarancja najlepszej jakości Mambo w Łodzi.

Takich warsztatów jeszcze nie było!

Footwork -– najprościej mówiąc to zestawy kroków, które urozmaicą Wasz taniec. Dzięki zabawie z rytmem Wasze ruchy będą wyglądały bardzo efektownie. Poznacie nowe, Mambowe tricki taneczne, które z pewnością uzupełnią Wasze dotychczasowe umiejętności i pozwolą zabłysnąć na parkiecie.

Bodymovement - to przede wszystkich izolacje poszczególnych części ciała. Tutaj wyćwiczycie także szeroki wachlarz ruchów rąk, ramion, klatki piersiowej i bioder. Wszystko to, w połączeniu z poznanymi wcześniej footworkami, stworzy dobrą bazę do urozmaicenia waszego dotychczasowego tańca.

Mambo Partnerwork – czyli technika prowadzenia połączona z kombinacjami w parze. To oznacza dwie godziny zajęć, na których poznacie nowe, specjalnie dla Was przygotowane figury, które pozwolą Wam się wyróżnić i zaimponować partnerce/partnerowi.

 

GRAFIK:

11:00 - 12:00 - Footwork i Bodymovement

12:00-13:00 -Partnerwork

13:00 - 14:00 - Partnerwork

 

CENA:

Ful pass - 50 zł

 

Zajęcia odbywają się na poziomie średnio-zaawansowanym.

Konieczne zapisy:

- na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

- telefonicznie: 695 385 254 lub 535 202 422

- osobiście w recepcji szkoły.

 

Należy podać swoje imię, nazwisko, numer telefonu i adres mailowy, oraz dopisek: Warsztaty MAYER.