ŻYWIOŁY - Spektakl Taneczny UDZ - 20 czerwca


Spektakl Taneczny, w którym biorą udział kursanci, instruktorzy, tancerze, choreografowie i przyjaciele Szkoły Tańca Urban Dance Zone w Łodzi.
Spektakl Taneczny – ŻYWIOŁY.

W pokazach zaczerpniemy energię z wszystkich czterech żywiołów. Tego wieczoru, na jednej scenie zjednoczą się Ziemia, Ogień, Powietrze i Woda. Wielość technik, paleta emocji, kolorowe stroje - wszystko to oczaruje oglądających.

Nasi Kursanci, przed występem, przez wiele tygodni będą trenować pod okiem swoich Nauczycieli, przygotowując się do występu.

Dla wielu z nich, będzie to pierwszy w życiu występ na scenie, w blasku świateł, przed prawdziwą publicznością.

W spektaklu wystąpi około 150 osób związanych z naszą szkołą tańca. Zapraszamy Wszystkich, a szczególnie rodziny i przyjaciół naszych Kursantów. Wasze wsparcie będzie szczególnie ważne.

To najlepsza okazja dla naszych tancerzy, na to, by mogli pokazać bliskim i ważnym osobom, efekty swojej pasji i wielomiesięcznej pracy. Na pewno uda im się zaskoczyć niejedną przyjaciółkę, mamę, brata, czy wujka :)

Spektakl odbędzie się w sobotę, 20 czerwca o g. 19:00, w Sali Widowiskowej Politechniki Łódzkiej, Al. Politechniki 3a.

 

Po spektaklu, od godziny 22:00, zapraszamy na afterparty (w tym czasie będzie równoległa impreza Erazmusów, w rytmach reggaetonowych) do Klubu Scenografia, ul. Zachodnia 81/83. Mamy zarezerwowaną antresolę.

Cena biletów:

Osoby, które występują, mogą kupić dla swoich przyjaciół i bliskich, pakiet dwóch biletów w promocyjnej cenie: - 40 zł
Dla pozostałych osób: bilet - 25 zł
Bilety do kupienia w recepcji szkoły od 15.05.2014. Miejsca są numerowane.