Show Group - Amatorska Formacja Taneczna


Amatorska Formacja Show Group

 

Amatorska Formacja UDZ, która pozwala na podstawowy rozwój tancerza i uczestnictwo w pokazach tanecznych. Formacja ta jest również szansą do wstąpienia do Profesjonalnej Grupy Pokazowej UDZ.

Choreografie, wszechstronny rozwój oraz ekspresyjny i wyrazisty ruch – te trzy elementy przyświecają powyższym zajęciom.

Zostały one stworzone specjalnie dla osób kreatywnych, które posiadają już jakieś doświadczenie taneczne lub czują że mają predyspozycje do szybkiej nauki tańca. To niezwykła szansa dla tych, którzy chcieliby mocniej zaangażować się w taniec.

Na treningach Show Group można zasmakować mieszanki tanecznej (od tańców rewiowych, poprzez taniec współczesny aż po hip hop). Celem Show Group jest przygotowanie i odnalezienie tanecznych talentów, co wiąże się w przyszłości z pokazami!

Pierwszy duuuży pokaz zaplanowany jest na 23 czerwca, więc nie zwlekajcie :)

Grupę prowadzi Ola Dworakowska, dodatkowo co jakiś czas odbywają się warsztaty z innymi instruktorami, by rozszerzać zdolności techniczne członków formacji.

Zajęcia startują 28 kwietnia, w sobotę. Nabór jest otwarty, co oznacza że można dołączyć do zajęć w każdej chwili.

 

GRAFIK:

Aktualnie nie ma prowadzonych zajęć tej techniki. Jednak jeśli jesteś zainteresowany tym kursem, dokonaj zapisu poniżej, dzięki temu po zebraniu odpowiedniej ilości osób, poszukamy odpowiedniego terminu i uruchomimy zajęcia.

 

ZAPIS ON-LINE:

 

Zapisz się na zajęcia

Weryfikacja: Przepisz kod z obrazka

Imie i nazwisko*
E-mail*
Telefon*
Wybrane zajecia*
Data i Dzien tygodnia*
Godzina*
Dodatkowe informacje

Pola oznaczone * są wymagane
Dokonując zapisu on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Szkołę Tańca UDZ

Tooltip