Paweł Sobieraj


TANIEC TOWARZYSKI / TANIEC UŻYTKOWY / LATIN SOLO

 

Paweł posiada klasę taneczną A w tańcach standardowych oraz klasę B w tańcach latynoamerykańskich.

Przygodę taneczną zaczął w wieku 14 lat. Po niecałych dwóch latach trafił do klubu tańca towarzyskiego Jedynka Łódź, gdzie trenuje do dzisiaj.
Spośród 10 Tańców Towarzyskich preferuje tańce standardowe.

Szkoli się pod okiem najlepszych tancerzy w Polsce, m.in. Jacka Fidurskiego i Małgorzaty Kotlickiej-Fidurskiej (vicemistrzów Polski w kategorii Professional Ballroom), Beaty Koprowskiej, Janusza Białego i Pawła Tekieli, dzięki czemu może się pochwalić wieloma finałowymi miejscami na turniejach rangi ogólnopolskiej.
Miał styczność z Salsą, podstawami Tańca Współczesnego i Jazzowego.

Pracę jako instruktor zaczął na początku 2011 roku, ucząc dzieci w przedszkolach. Obecnie pracuje zarówno z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym, jak również z dorosłymi. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w pracy z dziećmi, ma niespożyte pokłady cierpliwości i pozytywnej energii, bardzo potrzebnych do nauki i prowadzenia zajęć w miłej atmosferze.

Swoich kursantów zaraża uśmiechem i pasją do tańca, stara się połączyć rozwój taneczny z dobrą zabawą. Inspiruje go muzyka i pozytywnie zakręceni ludzie. 
Dba o wszechstronny rozwój swoich podopiecznych, kładzie nacisk na poczucie rytmu, prowadzenie i znajomość poszczególnych figur, które są niezwykle ważne na początku tanecznej drogi.

 

PAWEŁ AKTUALNIE PROWADZI ZAJĘCIA:

czwartek
16:15-17:00 LATIN SOLO
Paweł Sobieraj
PoczątkującyDołącz
nr zaj.11/12
17:00-18:00 TANIEC TOWARZYSKI Dołącz!
Paweł Sobieraj
PoczątkującyDołącz
nr zaj.3/12
 
niedziela
19:10-20:10 LATIN SOLO
Paweł Sobieraj
PoczątkującyDołącz
nr zaj.8/12
20:15-21:15 TANIEC TOWARZYSKI
Paweł Sobieraj
MasterclassDołącz
21:20-22:20 ROCK & ROLL
Paweł Sobieraj
PoczątkującyDołącz
nr zaj.7/12